مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران خبر داد

بهره برداری از پلاسکوی جدید با تأییدیه آتش نشانی

بهره برداری از پلاسکوی جدید با تأییدیه آتش نشانی به گزارش مرکز املاک مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار داشت: بر مبنای جلسه با مسئولین بنیاد مستضعفان اطمینان داده شده است که ساختمان پلاسکو بدون تأییدیه آتش نشانی به بهره برداری نخواهد رسید.


مهدی داوری در گفتگو با ایسنا، در تشریح عدم تخصیص عوارض ایمنی ساختمان به سازمان آتش نشانی و پیشبینی آن در قانون توسط شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: درآمدی که از عوارض ایمنی ساختمان کسب می شود باید به برنامه های توسعه ای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تخصیص داده شود.
وی ادامه داد: باتوجه به تغییری که در زیرساخت ها اتفاق افتاده بود و از نظر سیستم های مالی نقص هایی وجود داشت باید این نقص ها رفع و سیستم تکمیل می شد؛ بنابراین حدود نزدیک به دو ماه این تخصیص انجام نشد.
وی افزود: رایزنی هایی انجام شده و اطلاعات تکمیلی هم اعمال شده است و از سوی حوزه مالی شهرداری تهران این اطمینان داده شده که مبلغ این دو ماه زمانی که برای تکمیل شبکه صرف شد، به سازمان آتش نشانی بازگردانده خواهد شد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباره دریافت تاییدیه ایمنی ساختمان پلاسکو اظهار داشت: کارشناسان سازمان آتش نشانی به ساختمان رجوع و بازدیدی انجام داده اند و همه موارد را دیده اند و اگر نواقصی بوده به آنها اطلاع داده اند.
وی تصریح کرد: در آخرین جلسه ای که با مسئولین بنیاد مستضعفان در ایام گذشته داشتیم اطمینان داده شده که تا این ساختمان تاییدیه سازمان آتش نشانی را نگیرد، مورد بهره برداری قرار نخواهد گرفت.
منبع:

1400/10/03
11:16:03
0.0 / 5
246
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین