پس از انتشار گزارش مهر؛

مشکل تامین زمین مسکن ملی در شهرستان شوش برطرف شد

مشکل تامین زمین مسکن ملی در شهرستان شوش برطرف شد مرکز املاک: فرماندار شهرستان شوش از تامین زمین برای طرح جهش تولید مسکن در این شهرستان آگاهی داد و اصرار کرد که مردم برای ثبت نام در طرح مسکن ملی اقدام نمایند.به گزارش مرکز املاک به نقل از مهر، شهرستان شوش یکی از شهرهایی است که نامش در طرح «نهضت ملی مسکن» نبود و آرزوی خانه دار شدن جوانان و افراد فاقد مسکن را بر باد داد.
خبرگزاری مهر با گزارشی تحت عنوان «شوش زمین ندارد / طرح «نهضت ملی مسکن» در شوش اجرا نمی شود» خواهان پیگیری و رفع اشکال شد که امروز فرماندار شوش در مصاحبه خبری از حل این مشکل آگاهی داد.
«عدنان غزی» فرماندار شهرستان شوش به خبرنگار مهر اظهار نمود: زمین مورد نیاز طرح جهش مسکن این شهرستان بعد از پیگیری ها و تغییر کاربری اراضی مورد نظر تامین شده است.
وی اضافه کرد: به سبب این که زمین مورد نیاز طرح جهش مسکن تامین نشده بود شهروندان در ایام اول ثبت نام این طرح با مشکل روبه رو شده بوده و اجازه ثبت نام را در این طرح نداشتند.
غزی اشاره کرد: بعد از تامین زمین مورد نیاز طرح جهش مسکن در شهرستان شوش مردم می توانند با ورود به سایت وزارت راه و شهرسازی نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند.


منبع:

1400/10/24
12:16:01
0.0 / 5
73
تگهای خبر: تولید , خانه , سایت , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین