امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون نظام مهندسی

امروز آخرین فرصت ثبت نام آزمون نظام مهندسی به گزارش مرکز املاک آزمون های ورود به حرفه مهندسی، معماران تجربی و کاردان ها همزمان در تیر ماه سال جاری برای رشته معماری (طراحی) و در شهریور برای سایر رشته ها برگزار می شود.به گزارش مرکز املاک به نقل از مهر، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای از تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون های ورود به حرفه مهندسان تا دوشنبه ۲۶ اردیبهشت اطلاع داد. پیشتر این مهلت ۲۲ ام اردیبهشت اعلام شده بود.
بر اساس اعلام دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی در جهت مساعدت با داوطلبان آزمون های ورود به حرفه مهندسی، معماران تجربی و کاردان ها، ثبت نام حداکثر تا آخر وقت اداری فردا دوشنبه ۲۶ اردیبهشت مجدداً تمدید می شود. تاریخ اعلام شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.
گفتنی است آزمون های ورود به حرفه در کلیه رشته های مهندسی مندرج در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته های معماری (نظارت، طراحی و اجرا)، عمران صلاحیت های (نظارت، محاسبات، اجرا، طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی)، تأسیسات مکانیکی (نظارت، طراحی و اجرا) تأسیسات برقی (نظارت، طراحی و اجرا)، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک، همینطور در کلیه رشته های کاردانی شامل معماری، عمران، شهرسازی، نقشه برداری، تأسیسات مکانیکی و تأسیسات برقی به همراه آزمون تعیین صلاحیت معماران تجربی و آزمون صلاحیت کارشناس ماده ۲۷، به صورت هماهنگ و همزمان در تیر برای رشته معماری (طراحی) و در شهریور برای سایر رشته ها برگزار می شود.

1401/02/27
11:42:02
0.0 / 5
231
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین