تحویل ۲۰۹ چرخ واگن متروی پایتخت

تحویل ۲۰۹ چرخ واگن متروی پایتخت معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران اظهار داشت: با وجود تحریم های کشور، بتازگی 2000 چرخ مترو به همت شرکت سرمایه گذاری شهر بوسیله مناقصه عمومی ثبت سفارش و در اولین مرحله 900 چرخ در سه پارت وارد کشور شده که 209 عدد تحویل و مابقی در مرحله نهایی ترخیص از گمرک می باشند.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، ابوالفضل فلاح ضمن تاکید بر اقدامات موثر این دوره از مدیریت شهری در تامین و خرید قطعات مورد نیاز مترو اشاره کرد: با پیگیری ها، تامین بموقع نقدینگی و کنترل روندهای اجرائی توسط این معاونت، ۲۰۹عدد چرخ واگن بیش از ۱۰۰ روز زودتر از کل زمان پیش بینی شده در قراردادها، تحویل انبار شرکت بهره برداری مترو شده است.

وی ادامه داد: طی هفته های آتی، مابقی چرخ ها بصورت مرحله ای به انبار شرکت بهره برداری مترو منتقل خواهد شد تا در بخش تعمیرات و نگهداری ناوگان استفاده شوند.

فلاح با اعلان اینکه در سالهای قبل به دلیلهای نامعلوم، اقدامی برای تامین قطعات یدکی خصوصاً چرخ که از با اهمیت ترین قطعات مورد نیاز برای نگهداری واگن ها است، نشده بود، اظهار داشت: با ورود این تعداد چرخ مترو، بخش قابل توجهی از مشکلات حل خواهد شد.

معاون شهردار تهران با تاکید بر این که با برنامه ریزی به عمل آمده در هفته های آتی این روال تا تامین قطعات ضروری مترو ادامه خواهد داشت، گفت: امیدوار هستم با رویکرد شهردار تهران برای خرید قطعات اضطراری مترو، شاهد افزایش رضایتمندی مسافران و بهبود کیفیت خدمت رسانی و افزایش ایمنی مترو باشیم.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری، وی ادامه داد: همین طور با برنامه ریزی انجام شده توانستیم با همکاری شرکت سرمایه گذاری شهر، خرید این چرخ ها را ۵۰ درصد ارزان تر تهیه نماییم، بطوریکه ۲۷ میلیارد تومان به طور مستقیم کاهش قیمت در این خرید صورت گرفت.1401/02/26
19:29:23
0.0 / 5
197
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین