تجهیز ۵۰۰۰ اتوبوس تهران به افشانه های ضد عفونی كننده

تجهیز ۵۰۰۰ اتوبوس تهران به افشانه های ضد عفونی كننده مركز املاك: مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران در امتداد تدابیر و تمهیدات گسترده این شركت كه از نخستین روز شیوع بیماری كرونا در كشور به اجرا در آمده است، از تجهیز 5000 دستگاه اتوبوس ناوگان اتوبوسرانی پایتخت به افشانه های دستی حاوی مواد ضد عفونی كننده آگاهی داد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، محمود ترفع با اشاره به اینكه حفظ سلامت رانندگان اتوبوسرانی و شهروندان دو اولویت اصلی شركت واحد است، اظهار داشت: اعتقاد داریم اگر همكاران ما كه مسئولیت رانندگی اتوبوس در كلان شهر تهران را به عهده دارند، از سلامت كامل برخوردار باشند، در آن صورت می توانند به شكل شایسته به شهروندان خدمت كنند.
وی با اشاره به اینكه به هر دستگاه اتوبوس شامل خصوصی و عمومی، یك افشانه دستی حاوی مواد ضد عفونی كننده تحویل داده ایم تا رانندگان برای حفاظت فردی، آنها را مورد استفاده قرار دهند، اظهار نمود: اتوبوس هایی كه تا كنون به این افشانه ها مجهز نشده اند، ظرف دو سه روز آینده به این امكان تجهیز خواهند شد.
طبق گزارش روابط عمومی شركت واحد اتوبوسرانی تهران، ترفع اشاره كرد: این افشانه ها در صورت مصرف، بلافاصله مجدداً شارژ می شوند تا رانندگان آنها را برای محافظت شخصی خود و در موارد ضروری مورد استفاده قرار دهند.
وی اشاره كرد: البته این امكان، ارتباطی به برنامه منظم ضد عفونی كردن ناوگان اتوبوسرانی كه برمبنای آن، 5000 دستگاه اتوبوس تهران هر روز حداقل چهار نوبت ضد عفونی می شوند، ندارد.
منبع:

1398/12/23
15:06:27
5.0 / 5
3075
تگهای خبر: دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین