رییس ستاد گردشگری شهر تهران خبر داد

برگزاری تورهای گردشگری خانه های تاریخی و موزه های تهران در اینستاگرام

برگزاری تورهای گردشگری خانه های تاریخی و موزه های تهران در اینستاگرام به گزارش مركز املاك رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از برگزاری تورهای گردشگری خانه های تاریخی و موزه های شهر تهران در اینستاگرام اطلاع داد.


مهرشاد كاظمی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه به دنبال انتشار كرونا و ضرورت قطع زنجیره انتقال، تمامی برنامه های گردشگری شهرداری تهران لغو شد، اظهار داشت: بنابراین تمامی برنامه های ستاد گردشگری از راه سایت و اینستاگرام ستاد گردشگری قابل مشاهده می باشد.
وی با اشاره به اینكه بازدید از ۱۳ موزه تهران به صورت مجازی برای عموم قابل مشاهده خواهد بود، افزود: برپایه برنامه ریزی های انجام شده یكی از كارشناسان موزه ضمن معرفی بخش های مختلف، نكات آموزشی در معرفی اشیاء موزه ها بیان می كند كه در همین راستا مسابقاتی مرتبط برگزار می شود.
كاظمی با اشاره به اینكه در مورد و یژگی ها و تاریخچه 70 مكان تاریخی تهران توضیحات خواندنی برای مردم منتشر كردیم، اضافه كرد: همینطور پادكست های 100 ثانیه ای با عنوان قصه های تهران انتشار یافته و كتاب های تهران، تهران در آینه سفرنامه ها هم به عموم معرفی خواهند شد.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران، اضافه كرد: همینطور بازی های خانگی با محوریت نوروز و گردشگری و معرفی اماكن تاریخی، مذهبی، گردشگری و تفریحی برای كودكان تهیه شده كه در روزهای نوروز توزیع می شود كه برای هر یك از برنامه ها جوایزی كه شركت در تورهای تهران گردی آن هم پس از بحران كرونا است، در نظر گرفته شده است.

5.0 / 5
3159
1399/01/04
15:53:41
تگهای خبر: خانه , سایت , سفر , شركت
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین