عضو هیئت مدیره فرودگاه امام (ره):

تونل ضد عفونی بار و مسافران در فرودگاه امام افتتاح شد

تونل ضد عفونی بار و مسافران در فرودگاه امام افتتاح شد مركز املاك: معاون بهره برداری فرودگاهی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از نصب دستگاه ضدعفونی كننده مسافران و بار همراه آنها در مبادی ورودی این فرودگاه اطلاع داد.به گزارش مركز املاك به نقل از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، محمدرضا كریمیان با اشاره به سیاست های ابلاغی از جانب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و وزارت راه و شهرسازی اظهار داشت: برای ضدعفونی مسافران و بار همراه آنها دستگاه های مكانیزه مختلفی طی همكاری با شركت های دانش بنیان طراحی و ساخته شده و در مبادی ورودی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) نصب گردید.
وی افزود: تمامی مسافران پروازهای ورودی بعد از معاینه توسط پایگاه مراقبت بهداشت مرزی از دستگاه ضد عفونی كننده عبور كرده و وارد كشور می شوند.
معاون بهره برداری فرودگاهی شركت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اضافه كرد: این دستگاه با استفاده از اشعه UV و مواد ضدعفونی كننده مسافران ورودی را از هرگونه ویروس احتمالی پاك می كند.
كریمیان بیان داشت: برای ضد عفونی بار همراه مسافران هم دستگاهی بر روی تسمه نقاله سالن ورودی ترمینال نصب شده كه بعد از عبور بار از آن ضد عفونی می شود.
گفتنی است استقرار پایگاه مراقبت بهداشت مرزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در سالن های ورودی و خروجی ترمینال، ضدعفونی مستمر ساختمان های اداری، ترمینال، تاكسی ها و سرویسهای ایاب و ذهاب كاركنان از دیگر تمهیدات ستاد مقابله با كرونا شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برای پیشگیری از شیوع بیماری كووید ۱۹ است.

1399/01/29
20:38:19
5.0 / 5
3119
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین