معاون توسعه روستایی و مناطق محروم كشور:

شورایعالی عشایر، سیاستگذاری در امور روستایی و عشایری را برعهده دارد

شورایعالی عشایر، سیاستگذاری در امور روستایی و عشایری را برعهده دارد مركز املاك: معاون توسعه روستایی و مناطق محروم كشور اظهار داشت: شورایعالی عشایر و توسعه روستایی، سیاستگذاری، برنامه ریزی راهبردی و نظارت بر فعالیتهای دستگاه های اجرایی در امور اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مناطق روستایی و عشایری كشور را بر عهده دارد.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، محمد امید درباره تاسیس شورایعالی عشایر و توسعه روستایی اظهار داشت: شورایعالی عشایر و توسعه روستایی، سیاستگذاری، برنامه ریزی راهبردی و نظارت بر فعالیتهای دستگاه های اجرایی در امور اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مناطق روستایی و عشایری كشور را بر عهده داشته و تقویت اقتصاد این مناطق و یكپارچه سازی ظرفیت نهادهای عمومی غیر دولتی، خیرین و موسسات خیریه و سازمان های مردم نهاد از رویكردهای اساسی این شورا می باشد.
وی ادامه داد: در این شورا كه با حضور وزرای وزارتخانه ها و روسای سازمان های ذیربط تشكیل می شود؛ معاون اول رئیس جمهور ریاست شورا را عهده دار بوده و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم كشور بعنوان دبیر شورا تعیین شده است.
طبق گزارش روابط عمومی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم كشور، رئیس جمهور تصویب نامه شورایعالی اداری در مورد تشكیل شورایعالی عشایر و توسعه روستایی را ابلاغ كرده است. بر مبنای پیگیری های معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم كشور و به استناد مصوبه یكصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورایعالی اداری به منظور هماهنگی در سیاستگذاری، برنامه ریزی و رسیدگی به امور روستایی و عشایری در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، شورایعالی عشایر و توسعه روستایی تأسیس شد.1399/01/30
16:24:35
5.0 / 5
3007
تگهای خبر: تاسیس , توسعه , خانه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین