رییس كمیته بودجه شورای شهر تهران خبر داد

بررسی فعالیت برخی مشاغل تا ۳ بامداد، برای جبران خسارت كرونا

بررسی فعالیت برخی مشاغل تا ۳ بامداد، برای جبران خسارت كرونا مركز املاك: رئیس كمیته بودجه شورای شهر تهران از بررسی طرحی آگاهی داد كه در صورت تصویب، برخی مشاغل لطمه دیده می توانند در امتداد جبران خسارت در ایام كرونایی، تا ساعت سه بامدادان فعالیت كنند.


مجید فراهانی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینكه متاسفانه به دنبال شیوع ویروس كرونا خیلی از كارهای اقتصادی گرفتار لطمه شد، اظهار داشت: بر همین مبنا شورای شهر تهران، طرحی را با قید یك فوریت در صحن شورای شهر بیان كرد كه این طرح دارای بندهای زیادی است كه در امتداد پشتیبانی از مشاغل لطمه دیده از كرونا تدوین شده است.
وی با اعلان اینكه یك فوریت این طرح در صحن علنی شورای شهر به تصویب رسیده و حالا كمیسیون های تخصصی در حال بررسی دقیق تر این طرح هستند، اضافه كرد: بر همین مبنا برای اصناف مختلف بسته های حمایتی در نظر گرفته شده است كه بعنوان مثال در این طرح پیشنهاد كرده ایم كه مراكز تفریحی، ورزشی و... كه به سبب شیوع ویروس كرونا گرفتار لطمه شده اند، می توانند بعد از رفع این بیماری تا 3 بامدادان فعالیت كنند تا قسمتی از خسارت آنها جبران شود.

فرهادی اضافه كرد: همین طور تخفیفاتی را نیز برای پرداخت عوارض اینگونه مشاغل در نظر گرفتیم كه بعنوان مثال پیشنهاد داده ایم كه اگر شهروندی بخواهد بهای خدمات خودرا تا اختتام اردیبهشت پرداخت كند از۱۵ درصد تخفیف و اگر تا اختتام خرداد پرداخت كند، مشمول دریافت 10 درصد تخفیف خواهند شد؛ اما می بایست جزئیات این طرح در صحن علنی شورای شهر تهران نیز بررسی شود.
منبع:

1399/02/03
13:29:44
5.0 / 5
2751
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین