توضیحات شهرداری درباره وام ۶ میلیونی تاكسیرانان

توضیحات شهرداری درباره وام ۶ میلیونی تاكسیرانان مركز املاك: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران با انتشار مطلبی توضیحات مبسوطی را در ۹ بند درباره تسهیلات ۶ میلیونی به تاكسیرانان منتشر نمود.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا - به نقل از سایت شهر، در این مطلب آمده است: "پس از انتشار اخبار مربوط به آغاز ثبت نام از تاکسیرانان جهت پرداخت تسهیلات ۶ میلیون تومانی و تماسهای مکرر تاکسیرانان و اهالی رسانه درباب جزئیات این امر، به جهت پیگیری مسایل و ابهامات بوجود آمده دراین زمینه، جلساتی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مجریان طرح انجام شد که نکات زیر از نتایج این جلسات است:
۱- قبل از هر چیز بر خود لازم میدانم از دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال و همین طور دکتر میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه تشکر کنم که به فوریت پذیرای ما بودند و با سعه صدر درباب رفع مسایل پیش آمده در اجرای این طرح همکاری کامل نمودند.
۲- باتوجه به ابهامات پیش آمده برای تاکسیرانان عزیز در زمینه ثبت نام در سامانه کارآ، مقرر شد روز شنبه با همکاری عزیزان وزارت رفاه یک فایل راهنمای کامل و گام به گام در مورد نحوه ثبت نام تاکسیرانان در سامانه کارا تهیه شود که این راهنما از جانب همکاران بنده در سازمان بلافاصله در اختیار همه تاکسیرانان عزیز قرار خواهد گرفت.
۳- یکی از نگرانی های اصلی تعداد زیادی از تاکسیرانان عدم دریافت پیامک ثبت نام از سامانه وزارت رفاه بود که این مساله به سبب اولویت بندی گروه های مختلف مشمولین، اتفاق افتاده است. دراین زمینه مقرر شد ان شاء الله ظرف روزهای آتی با بروزرسانی مجدد بانکهای اطلاعاتی، پیامک برای کلیه عزیزان تاکسیران ارسال گردد. پس همه تاکسیرانان (اعم از دارای بیمه و یا بدون بیمه) در گامهای بعدی مشمول خواهند بود.
۴- برخی مسایل فنی مربوط به سامانه کارآ به همکاران متولی در وزارت رفاه منعکس شد تا ان شاءالله توسط تیم های فنی مرتفع گردد.
۵- با توجه حجم زیاد فعالیت همکاران در وزارت رفاه در این روزها و همین طور با توجه به تاکید کلیه دست اندرکاران بر فراهم نمودن زمینه دریافت این تسهیلات برای کلیه رانندگان ذینفع، مقرر شد تا همکاران بنده در سازمان تاکسیرانی تهران و همین طور عزیزان اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور نیز در ایام آتی به طور مستقیم و تنگاتنگ به همکاری با تیم وزارت رفاه در رفع مسایل تاکسیرانان مشمول تسهیلات بپردازند.
۶- بعد از جلسه، درباب بهره مندی رانندگان شاغل در شرکت خودروی سرویس شهر با مدیرعامل محترم این شرکت تماسی داشتم تا ان شاء الله دراین زمینه نیز اقدام گردد.
۷- لازم به توجه است که برمبنای اعلام وزارت رفاه هم اکنون سقف زمانی برای ثبت نام متقاضیان وجود نداشته و ثبت نام و معرفی به بانکهای عامل به انتخاب خود متقاضیان، به صورت گام به گام و ماهانه ادامه خواهد یافت پس نیازی به نگرانی یا تعجیل وجود نخواهد داشت. همین طور ظرف روزهای آتی راه هایی جهت تماس و رفع اشکال تاکسیرانان از طرف سازمان تاکسیرانی نیز راه اندازی و اطلاع رسانی خواهد شد.
۸- باردیگر تاکید می شود که مطابق ضوابط و بخشنامه های مصوب دولت، تنها تاکسیرانان فعال که دارای پروانه معتبر تاکسیرانی باشند مشمول دریافت این تسهیلات و هرگونه حمایت های آتی خواهند بود، پس توجه به تمدید بموقع اعتبار پروانه های تاکسیرانی لازم است.
۹- امیدوارم افزایش سقف تسهیلات از ۲ میلیون تومان به ۶ میلیون تومان که با مساعدت و همکاری دولت محترم اتفاق افتاده، مرتفع کننده قسمتی از مشکلات معیشتی تاکسیرانان خدوم در این روزهای سخت باشد و اطمینان می دهم که همچنان پیگیر مسایل این عزیزان خواهیم بود. اطلاعات تکمیلی دراین زمینه بوسیله روابط عمومی سازمان منتشر خواهد شد."
منبع:

1399/03/22
20:21:41
5.0 / 5
2684
تگهای خبر: بانك , بیمه , تسهیلات , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین