تاكید دولت بر توسعه پایدار در روستاها

تاكید دولت بر توسعه پایدار در روستاها مركز املاك: مدیركل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری تهران بر ضرورت تنظیم سند توسعه مهارت آموزی روستایی تاكید نمود.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، معصومه پرندوار در جلسه شورای مهارت استان تهران اظهار داشت: نگاه دولت در امتداد برون رفت از مشکلات کشور در حوزه روستایی در حال پیگیری است و در جلسات مختلف بر توسعه پایدار در حوزه روستایی تاکید می شود. یکی از ارکان توسعه پایدار در روستاها اقتصاد روستایی است و مهمترین رکن اقتصاد، اشتغال است که توسعه اشتغال در گرو مهارت آموزی است.
وی ادامه داد: توسعه روستایی در استان تهران به یک برند تبدیل گشته و این فرصت مناسبی را فراهم نموده تا از ظرفیت شورای مهارت برای ارتقای مهارت آموزی با محوریت اشتغال در روستاهای سطح استان تهران بهره گرفته شود.
مدیر کل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر ضرورت مهارت آموزی برای اقشار مختلف جامعه اظهار داشت: پیشنهاد می نماییم که سند توسعه مهارت آموزی روستایی به صورت منفک از حوزه شهری و بر طبق توانمندی ها و ظرفیت های هر یک از مناطق تنظیم شود.1399/03/26
23:35:05
5.0 / 5
2429
تگهای خبر: استان , توسعه , روستا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین