تمدید مهلت خبرنگاران جهت ویرایش مدارك طرح ترافیك

تمدید مهلت خبرنگاران جهت ویرایش مدارك طرح ترافیك به گزارش مركز املاك معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران طی اطلاعیه ای از تمدید مهلت خبرنگاران جهت ویرایش مدارك طرح ترافیك خبر داد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری سال ۱۳۹۹، به اطلاع می رساند، مهلت ویرایش و اصلاح مدارک خبرنگاران تمدید شده و خبرنگاران تا آخر روز سه شنبه ۲۴ تیر ماه مهلت دارند نسبت به اصلاح و ویرایش مدارک خود در سامانه «تهران من» اقدام نمایند.

این اطلاعیه می افزاید: آندسته از خبرنگاران که وضعیت "در حال بررسی" برایشان نمایش شده است باید به حساب کاربری در سامانه تهران من (بخش ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران) مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و بارگذاری مدارک لازم اقدام نمایند. صحت معرفی نامه ( با مهر و امضا مدیر مسئول )، تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت مالک بودن خودرو توسط همسر خبرنگار، صفحه اول شناسنامه همسر)، ده اثر انتشار یافته در شش ماه گذشته یا فهرست بیمه به صورت خوانا و با مهر رسمی مجموعه و امضاء مدیرمسئول، برای خبرنگاران متقاضی مورد تایید قرار خواهد گرفت.

بنابر این اطلاعیه، مهلت اعلام شده جهت ویرایش مدارک برای خبرنگاران بار دیگر تمدید نخواهد شد و بطور قطع آخرین فرصت خبرنگاران جهت ویرایش مدارکشان در سامانه خواهد بود.
همینطور در انتها این اطلاعیه آمده است که در صورت هرگونه سوال یا ابهام خبرنگاران می توانند با شماره های تلفن های
۹۶۰۱۸۸۶۱، ۹۶۰۱۸۸۶۳، ۹۶۰۱۸۸۶۵، ۹۶۰۱۸۸۶۷، ۹۶۰۱۸۹۲۴ تماس برقرار کنند.1399/04/21
22:02:01
5.0 / 5
2242
تگهای خبر: بیمه , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین