كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز

كاهش كیفیت هوای پایتخت طی امروز به گزارش مركز املاك برپایه پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت الان در محدوده قابل قبول است اما در اواخر وقت امروز (۱۴ مردادماه) در بعضی مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب قرار می گیرد.به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، بر اساس پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با وزش باد مؤثر تا صبحگاه امروز (۱۴ مرداد ماه) و با وجود آغاز تردد خودرو ها شاهد برقراری شرایط قابل قبول کیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهیم بود.

طی روز هم تداوم وزش باد مؤثر شرایط برای پراکندگی آلاینده ها را فراهم می آورد، هرچند با حضور عوامل کافی جهت تولید آلاینده «ازن» شاهد افزایش غلظت این آلاینده طی ساعات بعدازظهر خواهیم بود اما با عنایت به رشد ابر در بعضی ساعات غلظت این آلاینده نسبت به روز گذشته از میزان کمتری برخوردار خواهد بود.

در اواخر وقت امروز (۱۴ مرداد ماه) با کاهش تندی باد و افزایش ترافیک شبانگاهی پیشبینی می شود غلظت «ذرات معلق» افزایش پیدا کند و کیفیت هوای پایتخت در بعضی مناطق پرتردد در وضعیت نامطلوب قرار بگیرد.

با تداوم این شرایط جوی تا بامداد فردا (۱۵ مرداد ماه) همزمان با آغاز تردد خودرو ها، انباشت آلاینده ها همراه با افزایش غلظت ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهد شد.

به تدریج طی روز تندی باد افزایش پیدا خواهد نمود که سبب پراکندگی آلاینده ها و پیشبینی می شود که از بیشینه غلظت آلاینده «ازن» نسبت به روز گذشته کاسته شود ازاین رو احتمال می رود شاهد بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق باشیم.

با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۱۵ مرداد ماه) در بیشتر مناطق پایتخت برقراری وضعیت قابل قبول دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ازن» با میانگین ۱۲۰ بود و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برا گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۶۰ است و هوا در محدوده قابل قبول قرار دارد.

منبع:

1399/05/14
14:08:47
5.0 / 5
1968
تگهای خبر: تولید , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین