یك مقام مسئول اعلام كرد:

افزایش 300 درصدی تولید كشنده در یك خودروساز داخلی

افزایش 300 درصدی تولید كشنده در یك خودروساز داخلی مركز املاك: یك مقام مسئول از افزایش 21 درصدی تولید محصولات دیزلی و 300 درصدی كشنده در خودروسازان آگاهی داد.به گزارش مرکز املاک به نقل از مهر، فرشاد مقیمی در مراسم افتتاح دو مرکز جدید خدماتی صندوق بازنشستگی کشوری با اعلان اینکه سال ها به دنبال نوسازی ناوگان فرسوده جاده ای هستیم، اظهار داشت: از زمانی که نوید اجرای این کار در وزارت راه و شهرسازی داده شد، روند اجرای نوسازی سرعت گرفت؛ چونکه در صنعت تجاری حمل و نقل جاده ای، بازار خودرو های سنگین در اختیار حاکمیت است و نتیجه اعتماد حاکمیت به خودروسازان داخلی می تواند به نوسازی ناوگان منجر شود.
مدیرعامل این گروه صنعتی خودروساز داخلی افزود: در مجموعه صنعت دیزل زیرمجموعه این گروه صنعتی ۲۱ درصد در ۴ ماهه نخست امسال نسبت به زمان مشابه سال قبل رشد تولید داشته و همین طور در بخش کشنده نیز افزایش ۳۰۰ درصدی تولید رقم خورده است.
مقیمی اضافه کرد: برای اجرای قرارداد امروز، قسمتی از سفارش گذاری ها را از قبل آغاز نموده بودیم تا این قرارداد در سریع ترین زمان ممکن اجرا شود.
وی اشاره کرد: پروسه تامین مالی نیز با سرعتی که در قرارداد آمده، انجام می شود تا زمینه تولیدات آتی برقرار شود.
مقیمی تصریح کرد: در کنار نوسازی ناوگان، بازسازی کامل و اورهال نیز در دستور کار قرار گیرد و وزیر راه و شهرسازی نیز کمک خواهدنمود تا نوسازی خودرو های زیرمجموعه وزارت راه به این خودروساز داخلی واگذار شود.


منبع:

1399/06/02
17:49:03
5.0 / 5
1753
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین