در دیدار رئیس سازمان مدیریت بحران تهران و شهردار منطقه ۱۶ تاكید شد

ضرورت مقاوم سازی كانال های دفع آب سطحی و زیرزمینی

ضرورت مقاوم سازی كانال های دفع آب سطحی و زیرزمینی مركز املاك: مخاطرات منطقه 16 تهران و فعالیت ستاد مدیریت بحران در محدوده جنوب تهران در دیدار رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران با شهردار منطقه بررسی و بر ضرورت مقاوم سازی كانال های اصلی دفع آبهای سطحی و زیرزمینی تاكید گردید.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در ادامه دیدارهای دوره ای با شهرداران مناطق در نشست با شهردار منطقه ۱۶ ضمن قدردانی از اقدامات و عملکرد ستاد مدیریت بحران این منطقه، کسب رتبه برتر ستاد مدیریت بحران منطقه تا اختتام تیرماه سال جاری را در میان مناطق ۲۲گانه تبریک گفت.
پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ نیز در سخنانی به گستردگی بافت فرسوده در این منطقه جنوبی تهران به ویژه در محلات جوادیه، خزانه و باغ آذری اشاره و جزئیات اقدامات طرح مسکن جایگزین را تشریح نمود.
وی همینطور با اشاره به مراکز حیاتی، مهم و حساس و اماکن خطرزا در منطقه گزارشی از مشکلات و مخاطرات نیروگاه بعثت، ترمینال جنوب، دیسپاچینگ صابونیان، کارخانه روغن نباتی، ریل راه آهن و دکل های فشار قوی انتقال نیروی برق در محدوده و معضلات در دسترسی ها در زمان وقوع حوادث ارائه داد.
پورنصر در ادامه با اشاره به سایر مخاطرات منطقه ۱۶ همچون کانال های اصلی دفع آبهای سطحی عبوری زیر زمینی منطقه مثل خیام، نهر فیروز آبادی و بهمنیار و قناتها، حوضچه ها و کانال های درجه ۱و۲ بر ضرورت مقاوم سازی آنها در مقابل وقوع زلزله اصرار کرد.
شهردار منطقه ۱۶ درباب اقدامات مقابله با شیوع ویروس کرونا به تشکیل مرتب و منظم کارگروه های پنجگانه مقابله با کرونا و نحوه پیگیری اجرای مصوبات و نظارت بر دستورالعمل های بهداشتی صادر شده، اشاره نمود.
طبق گزارش سایت شهر، در این دیدار همین طور درباب آمادگی کارکنان و تجهیزات برای مقابله با حوادث و خطرات احتمالی و عملیاتی نمودن ستادهای مدیریت بحران نواحی ششگانه گفت و گو و تبادل نظر شد.
منبع:

1399/06/03
15:34:04
5.0 / 5
2001
تگهای خبر: خانه , زلزله , سایت , كارگر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین