اسلامی:

۱۲۰ هزار متقاضی برای دریافت وام ودیعه مسكن به بانك ها عرضه شدند

۱۲۰ هزار متقاضی برای دریافت وام ودیعه مسكن به بانك ها عرضه شدند وزیر راه و شهرسازی از آمادگی بانك ها برای پرداخت تسهیلات به بخش مسكن اطلاع داد و اظهار داشت: بر مبنای آخرین آمار ۱۲۰ هزار متقاضی برای دریافت وام ودیعه مسكن به بانك ها معرفی گشتند.به گزارش مرکز املاک به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در مورد جلسه ای که با بانک ها برای تسریع در پرداخت وام ودیعه مسکن برگزار شد، تصریح کرد: در جلسه با بانک ها مقرر شد تا بانک ها در پرداخت وام ودیعه مسکن و همینطور عرضه تسهیلات به طرح اقدام ملی مسکن، تسریع داشته باشند تا مستأجران زودتر بتوانند به ودیعه مورد درخواست خود برسند.
وزیر راه و شهرسازی همینطور در مورد ضمانت های وام ودیعه مسکن اعلام نمود: در جلسه با بانک ها، مقرر شد تا مطابق مصوبه ستاد ملی کرونا عمل شود. بدین معنا که برای وام های ۱۵ میلیون تومان بدون ضامن غیر و تنها با ضمانت خود شخص وام گیرنده، تسهیلات وام مسکن پرداخت گردد و برای وام های ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی با یک ضامن، پرداخت تسهیلات صورت گیرد.
اسلامی توضیح داد: با عنایت به مشارکت بانک ها در تأمین منابع تسهیلاتی طرح اقدام ملی، مقرر شد جلساتی اختصاصی با هر یک از بانک ها برگزار گردد و در مورد چگونگی تخصیص منابع و چگونگی پرداخت، نتیجه ای واحد اتخاذ شود. همینطور مقرر شدت تا در کنار بانک مسکن، سایر بانک ها با تمامی قدرت خود در حوزه مسئولیتی بخش مسکن کمک دهنده باشند و تعداد بیشتری از متقاضیان برای دریافت تسهیلات مسکن، پوشش داده شوند.
وی در مورد آخرین آمار از وام ودیعه مسکن، اظهار داشت: تا امروز بیشتر از ۱۲۰ هزار نفر به کارتابل بانک عرضه شدند که از این تعداد حدود ۲۱ هزار نفر تشکیل پرونده انجام شده و نزدیک به ۱۲ هزار تسهیلات پرداخت شده است.

1399/06/29
15:14:50
5.0 / 5
1489
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , شهرسازی , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین