قائم مقام آخوندی خبر داد:

تكمیل مسكن مهر تا پایان سال

تكمیل مسكن مهر تا پایان سال مركز املاك: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسكن مهر اظهار داشت مطابق دستور رئیس جمهوری، طرح های مسكن مهر در سراسر كشور، تا پایان سال جاری تكمیل و بر اساس اولویت به متقاضیان واگذار خواهند گردید.


احمد اصغری مهرآبادی گفت: بخش عمده مشكلات ما در مسكن مهر، مربوط به طرح هایی است كه توسط تعاونی ها و به خصوص در حوزه مشاغل آزاد اجرا شده است.
وی بیان كرد: در طرح هایی كه بر اساس تفاهم نامه سه جانبه احداث می شود، با مشكلات كمتری مواجه هستیم؛ این در حالی است كه مشكلات تعاونی ها را در استان ها دسته بندی كرده ایم و درباره حدود ۵۰ هزار واحد مشكل دار، در روزهای آینده تصمیمات نهایی اتخاذ خواهد شد.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسكن مهر اظهار داشت: وجود مشكل در احداث ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسكن مهر، دور از انتظار نیست؛ اما عزم دولت، برطرف كردن مشكلات و تسریع اجرای طرح ها است.
مهرآبادی با اشاره به اینكه رسیدگی به تخلفات مسكن مهر از طریق دستگاه قضایی پیگیری می شود، تصریح كرد: تحویل زمین برای ساخت، پیگیری تسهیلات بانكی و افزایش وام از ۲۰۰ به ۴۰۰ میلیون ریال توسط وزارت راه و شهرسازی طی ۲ سال گذشته انجام شده است.
وی با بیان اینكه وزارت راه و شهرسازی، آمادگی كمك مالی برای تكمیل مسكن مهر را دارد، خاطرنشان كرد: تا پایان مهرماه، طرح های مسكن مهر استان اردبیل خاتمه می یابد و ۲ روز دیگر جشن اختتامیه طرح های مسكن مهر در استان یزد برگزار خواهد شد.
 

1396/05/10
19:49:40
5.0 / 5
5261
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین