توسعه شمالی خط ۳ مترو با همكاری شهرداری منطقه یك

توسعه شمالی خط ۳ مترو با همكاری شهرداری منطقه یك به گزارش مركز املاك مدیرعامل شركت مترو از همكاری شهرداری منطقه یك تهران با شركت مترو جهت توسعه شمالی خط ۳ در این منطقه اطلاع داد.


شبه گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، علی امام با اشاره به آنکه بر مبنای طرح جامع حمل و نقل ریلی تهران، توسعه شاخه شمالی خط ۳ در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: خوشبختانه با تصویب طرح جامع حمل و نقل ریلی تهران در سال ۹۸ تمام نیازهای پایتخت در حوزه خطوط ریلی منظور شده است.
مدیر عامل شرکت مترو با اشاره به اینکه خوشبختانه منطقه یک با دارا بودن املاک قابل استفاده برای تأمین سرمایه گذار و امکان همکاری با شرکت مترو شرایط خوبی را دارد، اظهار داشت: پیشبینی می شود یک سوم تأمین اعتبارات مالی این پروژه از راه منابع دولتی و شهرداری صورت گیرد و مقدار باقیمانده از راه سرمایه گذارانی که بخش سرمایه گذاری شرکت مترو پیگیری آنرا بر عهده دارد، فراهم شود.
بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت مترو تهران، وی با اشاره به اینکه خوشبختانه گروه های مختلفی جهت مشارکت در این پروژه اعلام آمادگی کرده اند، اظهار نمود: همینطور شهرداری منطقه یک می تواند از راه توسعه مجتمع های ایستگاهی و تهاتر ملک و پروانه و هم استفاده از ظرفیت های تبصره TOD برای تخصیص درآمدهای حاصل از شعاع ۳۰ کیلومتری ایستگاه های مترو، به توسعه شمالی خط ۳ کمک نماید.
منبع:

1399/07/06
18:49:47
5.0 / 5
1547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین