استفاده از ظرفیت تبلیغاتی برای بهبود شرایط ناوگان اتوبوسرانی

استفاده از ظرفیت تبلیغاتی برای بهبود شرایط ناوگان اتوبوسرانی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه اعلام نمود: متولی تبلیغات بخش خصوصی هم شرکت واحد است که برپایه مصوبات شورای اسلامی شهر تهران، درصدی از تبلیغات بخش خصوصی به شهرداری تهران و درصدی دیگر به مالک اتوبوس تعلق می گیرد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، محمود ترفع درباره وضعیت کسب درآمد از راه تبلیغات روی اتوبوس های شهری، بیان کرد: شورای اسلامی شهر تهران طبق مصوبه ای، تمامی تبلیغات شهر را به سازمان زیباسازی واگذار کرده است. زمانی که همه تبلیغات شهر به یک سازمان واگذار می شود، تمرکز وجوه تبلیغاتی در یک مجموعه روی اولویت های خاص قرار می گیرد و در این صورت ممکنست که به یک سری از امور به خوبی پرداخته نشود.
وی با اعلان اینکه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران یک سال تبلیغات نداشته است، اضافه کرد: زمان قرارداد تبلیغات سال قبل هم ۲۰ دی ۱۳۹۹ به پایان می رسد. شاید ۱۰ درصد مبلغ قرارداد حاصل از تبلیغات سال قبل و حتی کمتر به حساب اتوبوسرانی واریز شده باشد.
بگفته مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه؛ برگزاری مزایده، انتخاب برنده و... همه توسط سازمان زیباسازی صورت می گیرد و این مرحله طولانی سبب می شود تا مبلغ کمی به دست اتوبوسرانی برسد.
ترفع با تاکید بر اینکه شرکت واحد باید نسبت به تبلیغات مربوط به حوزه خود عمل کند، اظهار داشت: در قالب تبصره های بودجه ای، مصوبه ای از شورای شهر دریافت شده تا شرکت واحد اتوبوسرانی مزایده تبلیغات را برگزار کند و رأساً به امور تبلیغاتی بپردازد. هفته گذشته آگهی تبلیغات به چاپ رسید و قرار شد که شرکت واحد اتوبوسرانی نسبت به پذیرش آگهی اقدام نماید.
وی اشاره به کاهش درآمد ناشی از فروش بلیت از زمان انتشار ویروس کرونا، اظهار داشت: امید است که این مزایده شرکت کننده داشته باشد تا بتوان از این ظرفیت تبلیغاتی به خوبی بهره برد و شرایط ناوگان را بهبود داد.
بنا براعلام سایت شهر، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه درباره با اعلان اینکه تمامی تبلیغات روی اتوبوس های تندرو ویژه متعلق به شهرداری است، اضافه کرد: همین طور متولی تبلیغات بخش خصوصی، شرکت واحد است که بر طبق مصوبات شورای اسلامی شهر تهران، درصدی از تبلیغات بخش خصوصی به شهرداری تهران و درصدی دیگر به مالک اتوبوس تعلق می گیرد.1399/10/18
00:12:29
0.0 / 5
845
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین