استاندار تهران خبر داد

تعیین تكلیف درخواست سه شهرستان استان تهران برای ایجاد مجتمع های صنفی تا دو ماه آتی

تعیین تكلیف درخواست سه شهرستان استان تهران برای ایجاد مجتمع های صنفی تا دو ماه آتی مرکز املاک: استاندار تهران با اشاره به تسریع صدور مجوز مجتمع های صنفی از تعیین تکلیف درخواست سه شهرستان جهت ایجاد مجتمع های صنفی تا دو ماه آتی و در جلسه فوق العاده شورای برنامه ریزی و توسعه آگاهی داد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، انوشیروان درباره وضعیت صدور مجوز واحدهای صنفی اظهار داشت: با توجه به این که متولی واحدهای صنفی مشخص نبود، از چند ماه پیش بحث کارشناسی شده تا تولیت این کار به لحاظ نیاز و بررسی به سازمان صمت استان واگذار شود که فلوچارتی تهیه کردند.

وی اضافه کرد: بر طبق این فلوچارت موضوع واحد صنفی جهت طی مراحل از صنعت شهرستان به کمیته برنامه ریزی شهرستان و سپس به شورای توسعه و برنامه ریزی و مجدد به سازمان صنعت برای صدور مجوز ارسال شود. خلاء موجود بازوی کارشناسی شورای برنامه ریزی و توسعه بود که باتوجه به درخواست سه شهرستان رباط کریم، بهارستان و اسلامشهر جهت راه اندازی مجتمع های صنفی قرار شد موضوع در شورا بررسی و تا ۲ ماه دیگر تعیین تکلیف شود.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به کارهای ارزشمندی که توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در روستاها انجام شده است اشاره نمود و اضافه کرد: برمبنای سند توسعه ای، ارزش ها و فضای کسب وکار روستاها مشخص می شود که به صورت پایلوت یک شهرستان در نظر گرفته شده و می تواند برای سایر شهرستان ها صورت گیرد، ضمن اینکه الگویی برای کشور جهت تحقق بخشی ماده ۲۷ باشد.

وی اشاره کرد: توجه به روستاها اولویت دارد و در این راستا استان تهران باتوجه به ظرفیت های موجود در روستاها پیگیر اسناد توسعه ای می باشد.
منبع:

1399/11/01
18:35:31
0.0 / 5
961
تگهای خبر: استان , توسعه , روستا , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین