با حضور معاون وزیر

كلنگ پروژه تعاونی مسكن دستگاه های تابعه وزارت تعاون، كار و رفاه قم به زمین زده شد

كلنگ پروژه تعاونی مسكن دستگاه های تابعه وزارت تعاون، كار و رفاه قم به زمین زده شد قم مراسم کلنگ زنی پروژه تعاونی مسکن دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی در استان قم با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرا شد.


معاون توسعه مدیریت و منابع که ظهر روز چهارشنبه در محل راه اندازی پروژه تعاونی مسکن دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی حاضر شده بود در مراسم کلنگ زنی این پروژه شرکت کرد.
غلامرضا پناه سپس در جمع خبرنگاران عنوان کرد: یکی از دغدغه های اصلی کارمندان طی سالهای اخیر بحث مسکن آنها بوده است که با انجام این قبیل پروژه ها این دغدغه ها اساسا کاهش می یابند.
وی ادامه داد: تلاش همکاران ما در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای ایجاد این چنین پروژه هایی قابل تقدیر است و همچون اقدامات ماندگاریست که همیشه در ذهن همکاران خواهد ماند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور بیان کرد: امیدواریم تا با کمک مسئولین مربوطه این پروژه در بازه زمانی مشخص شده تکمیل و بهره برداری شود.
وی ادامه داد: بهره برداری بموقع از این پروژه که به جهت قرار گیری در محل مناسب و استفاده تجاری و مسکونی اهمیت بالایی برای همکاران دارد موجب می شود که هم منافع پیمانکار و هم منافع همکاران ما بموقع تامین شوند.
دکتر پناه با اشاره به اهمیت مشارکت دیگر دستگاه های تابعه در پروژه ها اظهار نمود: مشارکت دیگر دستگاه های تابعه مثل بهزیستی و فنی وحرفه ای اهمیت بالایی دارد و موجب می شود که دیگر دستگاهها نیز از این پروژه ها که توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در حال راه اندازی هستند بهره مند شوند.
لازم به ذکر است که تا امروز قیمت هر سهم از این تعاونی بابت خرید زمین و دریافت مجوز های ساخت 250 میلیون تومان بوده و در ادامه به ازای مراحل ساخت الباقی قیمت از کارمندان دریافت می شود.1399/11/02
12:19:21
0.0 / 5
1094
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین