مدیرعامل راه آهن خبر داد؛

كارت بلیت یكپارچه برای قطارهای حومه ای، مترو و اتوبوس های بی آرتی

كارت بلیت یكپارچه برای قطارهای حومه ای، مترو و اتوبوس های بی آرتی مرکز املاک: مدیرعامل شرکت راه آهن اظهار داشت: با همکاری شهرداری تهران کارت بلیت یکپارچه سفر برای قطارهای حومه ای، مترو و اتوبوس های بی آر تی صادر خواهد شد.به گزارش مرکز املاک به نقل از شرکت راه آهن، سعید رسولی امروز در حاشیه مراسم افتتاح ۱۵۲ پروژه حمل و نقل ریلی در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح پروژه اتصال مترو تهران به ایستگاه راه آهن تهران، بیان کرد: در گذشته سیاست اشتباهی در ساخت ایستگاه های راه آهن در کشور دنبال می شد و ایستگاه های راه آهن بیرون از شهرها ساخته می شد.
وی افزود: تلاش نموده ایم برای ایستگاه های راه آهن رشت و همدان محلی در داخل شهر در نظر گرفته شود تا ایستگاه هایی که خارج شهر تولید شده به داخل شهر منتقل شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: اتصال پایانه مترو به ایستگاه راه آهن در دستور کار شرکت راه آهن قرار گرفته است، اولینِ آن امروز در ایستگاه راه آهن تهران بود که گالری ساخته شد و اتصال ایستگاه مترو به سکوهای ایستگاه راه آهن برقرار شد تا سفر یکپارچه برای مسافران محقق شود.
مدیرعامل شرکت راه آهن اظهار نمود: در شهر ری نیز اتصال راه آهن به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب در حال اجراست و این پروژه را در مشهد هم داریم.
رسولی اشاره کرد: با همکاری شهرداری تهران کارت بلیت یکپارچه سفر برای قطارهای حومه ای، مترو و اتوبوس های بی آر تی صادر خواهد شد و بدین ترتیب مسافران قطارهای حومه ای به آسانی در داخل شهر ادامه سفر می دهند.

1399/11/19
20:56:08
0.0 / 5
621
تگهای خبر: تولید , سفر , شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین