انتقاد از كوچك شدن پیاده روها برای راه اندازی مسیر دوچرخه

انتقاد از كوچك شدن پیاده روها برای راه اندازی مسیر دوچرخه یک عضو شورای شهر تهران از کوچک شدن پیاده روها برای ساخت مسیر دوچرخه انتقاد نمود.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، حجت نظری در در دویست و هفتاد و سومین جلسه شورا در تذکری با انتقاد از استفاده از مسیر پیاده روها برای ساخت مسیر دوچرخه اظهار داشت: متاسفانه این بحث به رغم اینکه اتفاق خوبی است که در این دوره مدیریت شهری رخ داده، اما بواسطه ناهماهنگی بین ستاد و مناطق مشکلاتی را برای تردد مردم به وجود آورده است. در صورتیکه ما در امتداد شعار انسان محوری خواستیم تردد خودرو با سوخت فسیلی را محدودتر نماییم اما در عمل مسیر پیاده رو را کوچکتر کردیم و برای مسیر دوچرخه سواری استفاده کردیم.
وی ادامه داد: در خیلی از فضاهای دوچرخه سواری، از پیاده رو کسر و به مسیر دوچرخه سواری افزوده شده است. در عین حال شاهدیم که مسیرهایی که برای تردد نابینایان مناسب سازی شده بود نیز در راه دوچرخه سواری قرار گرفته است. این ناهماهنگی بین بخشی در ستاد و مناطق مشکلاتی را برای شهروندان به وجود می آورد و اهالی محلات به کوچکتر شدن مسیر پیاده رو اعتراض دارند.
وی با اعلان اینکه این اتفاق در مناطق مرکزی شهر بیشتر رخ داده افزود: معاونت فنی و عمرانی نسبت به اصلاح این رویه و هماهنگی بین ستاد و مناطق باید اهتمام جدی تری داشته باشند.
نظری در ادامه درباره عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مترو نیز تذکر داد و اظهار داشت: متاسفانه احتمال دارد که وارد پیک چهارم شویم و اگر احتیاط بیشتری نداشته باشیم ممکنست باردیگر شاهد افزایش نرخ مبتلاشدن و فوتی ها باشیم. از این جهت تقاضا می کنم مترو و اتوبوسرانی نسبت به رعایت فاصله اجتماعی توجه نمایند چونکه این روزها اصلا شاهد فاصله گذاری اجتماعی در مترو و اتوبوس ها نیستیم.1399/11/28
14:48:02
0.0 / 5
699
تگهای خبر: احداث , عمران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین