در جلسه مشترك رئیس كل بانك مركزی و وزیر راه؛

راهكارهای تامین مالی طرح اقدام ملی مسكن بررسی گردید

راهكارهای تامین مالی طرح اقدام ملی مسكن بررسی گردید در جلسه مشترک رئیس کل بانک مرکزی و وزیر راه و شهرسازی راهکارهای تامین مالی طرح اقدام ملی مسکن بررسی گردید.


به گزارش مرکز املاک به نقل از بانک مرکزی، در جلسه مشترک رئیس کل بانک مرکزی و وزیر راه و شهرسازی راهکارهای تامین مالی «طرح اقدام ملی مسکن» بررسی گردید. در این نشست که با حضور مدیران عامل برخی بانک ها و نمایندگان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، دکتر همتی ضمن تاکید بر ضرورت ساخت مسکن، خواهان مشارکت بانک ها در تسهیلات دهی و رونق بخش مسکن شد.

رئیس شورای پول و اعتبار ضمن اعلام تداوم حمایت شبکه بانکی از طرح های حوزه مسکن، خواهان مشارکت فعالانه آنها در این طرح ها شد.

همچنین رئیس کل بانک مرکزی اشاره کرد: لازم است بانک ها در حد توان خود و بدون اینکه گرفتار ناترازی شوند در طرح های در رابطه با تسهیلات بخش مسکن مشارکت کنند.

همتی ضمن تاکید بر ظرفیت و امکانات شبکه بانکی در تامین مالی این طرح، اشاره کرد: برای تامین مالی این طرح می توان از توان و ظرفیت مجموعه ای از بانکهای خصوصی و دولتی بمنظور تامین مالی طرح اقدام ملی مسکن بهره برد.

همچنین در این نشست مقرر شد، راهکارهای همکاری بانک ها در طرح اقدام ملی مسکن و نیز سایر پروژه های حوزه مسکن نظیر تشکیل صندوق های زمین و مسکن توسط بانک ها بررسی و نتایج در جلسات مشترک میان دو نهاد بررسی شود.

1399/12/14
12:59:25
0.0 / 5
845
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین