در منطقه 11 صورت گرفت

تكمیل پرونده های گیاه پزشكی بیش از 200 درخت كهنسال و 400 درخت نیاز به توجه

تكمیل پرونده های گیاه پزشكی بیش از 200 درخت كهنسال و 400 درخت نیاز به توجه مرکز املاک: شهردار منطقه 11 تهران از تکمیل پرونده های گیاه پزشکی بیش از 200 درخت کهنسال و 400 درخت نیاز به توجه در بخش مرکزی شهر تهران آگاهی داد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، نصراله آبادیان با اشاره به اینکه بیش از ۳۸ هزار درخت در محدوده این منطقه موجود است، اظهار داشت: مرکزتحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز بمنظور تکمیل روند اقدامات برای درختان کهنسال و درختان نیاز به توجه از شروع سال طی دو مرحله پرونده گیاه پزشکی درختان را تکمیل کرده است.

آبادیان اضافه کرد: درابتدای سال۹۹ درختان کهنسال و درختان نیاز به توجه درسطح منطقه توسط کارشناسان مرکز تام شناسایی و برای هر درخت پرونده گیاه پزشکی در بایگانی مرکز تام تهیه شد که در این راستا اقداماتی مانند کنترل آفات وبیماری هاو همین طور تقویت وتیمار درختان رو به زوال و لطمه دیده برمبنای نیازشان انجام شد.
شهردار منطقه ۱۱ افزود: تمامی مراحل بازدید و اقدامات انجام شده برای هر درخت شامل نمونه برداری و آزمایشات به انتها رسید و درشش ماه دوم سال نیز مرکز تام این منطقه بمنظور تکمیل اقدامات نیم سال اول برای درختان مذکور اقداماتی نظیر چالکود، هرس وحذف شاخه های خشک و آفت زده و بیمار، روغن پاشی درختان زیتون، توت، نارون (کانون آلودگی آفات)، یخ آب زمستانه و باندینگ (کانون آلودگی سوسک برگخوار نارون)، کندوکوب واصلاح تشتک برای تکمیل پرونده های گیاه پزشکی درختان انجام دادند. همین طور تمامی اقدامات ومراحل انجام شده زیر نظرکارشناسان مرکز تام انجام شده و مراحل کار نیز با ذکرتاریخ ونوع عملیات برای هر درخت در پرونده های گیاهپزشکی برای بهره مندی درسال های آینده ثبت شده است.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱، بگفته آبادیان، در محدوده این منطقه ۳۸۴۰۹ درخت وجود دارد که از این تعداد ۲۰۶ درخت کهنسال و ۴۰۱ درخت نیازمند توجه هستند.
منبع:

1399/12/20
18:07:16
0.0 / 5
777
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین