نامه فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با كرونا به وزیر راه و شهرسازی:

تردد مسافر و كالا با كشور هندوستان تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد

تردد مسافر و كالا با كشور هندوستان تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد به گزارش مرکز املاک فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به درخواست ظهر امروز وزارت بهداشت در مورد ویروس کرونای جهش یافته هندی، هرگونه تردد مستقیم یا غیر مستقیم مسافر و کالا با این کشور را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام نمود.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، در نامه دکتر رحمانی فضلی، وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، که ساعتی قبل برای مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی ارسال شد، با استناد به درخواست واصله ظهر امروز ۴ اردیبهشت ماه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دستور رئیس محترم جمهور، ناظر بر خطرات ویروس کرونای جهش یافته هندی، ضمن اعلام ممنوعیت هر گونه تردد مستقیم و غیر مستقیم مسافر و کالا از راه مرزهای زمینی، هوائی و دریایی با کشور هندوستان تا اطلاع ثانوی، تاکید شده است: لطفاً بدون فوت وقت وظرف روزجاری، با همکاری دستگاههای مسئول، تمهیدات لازم دراین خصوص معمول و نتیجه دراسرع وقت به قرارگاه اعلام گردد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، در این نامه، با یادآوری مسئولیت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نظارت بر تحقق ممنوعیت مورد اشاره، خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی به عنوان مسئول نظارت برفرآیند اجراء، موظف است؛ متخلفین از این ابلاغیه را بلادرنگ به مراجع قضایی معرفی و نتایج امر را به صورت روزانه به قرارگاه عملیاتی اعلام نماید.
وزیر کشور در این نامه همینطور تصریح کرد: درمسیراجرای این مأموریت، تمامی وزارت خانه ها، نیروهای مسلح و دیگر نهادهای مسئول و معین، همچون گذشته، کمال همکاری را با وزارت راه و شهرسازی خواهند داشت.
گفتنی است فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در ابلاغیه ها و مکاتبات دیگری با استانداران استان های مرزی شرق کشور و همینطور ستاد کل نیروهای مسلح، دیگر تدابیر و اقدامات لازم برای تحقق ممنوعیت مسافر از مبدأ اولیه یا ثانویه کشور هندوستان را خواهان شد.
بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، همینطور عصر امروز، کمیته امنیتی انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا در جلسه فوق العاده خود، روند اجرای ابعاد مختلف دستور فرمانده قرارگاه را با حضور دستگاههای ذیربط، تمهید می کند.1400/02/04
20:42:00
0.0 / 5
543
تگهای خبر: استان , خانه , دستگاه , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین