حناچی:

ساخت متروی پرند به زودی تكمیل می شود

ساخت متروی پرند به زودی تكمیل می شود شهردار تهران اظهار داشت: اتصال متروی تهران به متروی شهرک های اقماری همچون پرند و هشتگرد در این دوره از مدیریت شهرداری تهران محقق خواهد شد.به گزارش مرکز املاک به نقل از وزارت راه و شهرسازی، پیروز حناچی در هفتمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن که عصر روز گذشته ۲۸ اردیبهشت با حضور وزیر راه و شهرسازی در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، اصلی ترین راهبرد حل دو چالش آلودگی و ترافیک را توسعه حمل و نقل عمومی برشمرد.
شهردار تهران اظهار داشت: با هدف ارتقای حمل و نقل ریلی درون شهری، ۳۳ ایستگاه در این دوره از شهرداری تهران به بهره برداری رسید و همچنین، ۴۰ کیلومتر به طول قطارهای شهری اضافه گردید.
وی اظهار داشت: تولید قطار ملی در کشور کمتر از ۱۸ ماه تحقق یافت. طراحی این واگن ها در داخل انجام شده است و تالش این بوده تا حداقل وابستگی به خارجی از کشور را داشته باشیم.
حناچی اصلی ترین راهبرد شهرداری تهران در حل دو چالش آلودگی هوا و ترافیک را توسعه حمل و نقل عمومی خصوصاً قطار درون شهری نامید و اضافه کرد: با تامین واگن های لازم که قراردادهای آن بسته شده تلاش می نماییم تا راندمان مترو افزایش یابد.
شهردار تهران همین طور در بخش دیگری از سخنان خود اعلام نمود: تلاش می نماییم تا کنترل آلاینده ها را برعهده بگیریم. همین طور اتصال متروی تهران به متروی شهرک های اقماری همچون پرند و هشتگرد در این دوره از مدیریت شهرداری تهران محقق خواهد شد.
وی با تاکید بر این مطلب که راهی جز حمل و نقل پاک وجود ندارد اشاره کرد: برای آنکه تهران به شهری قابل سکونت برای شهروندان تبدیل گردد باید خودرو های برقی جایگزین خودرو های با سوخت فسیلی شود.

1400/02/29
12:16:17
0.0 / 5
553
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین