مقام مسئول بانكی:

2 هزار میلیارد تومان دیگر به حساب مسكن ملی واریز شد

2 هزار میلیارد تومان دیگر به حساب مسكن ملی واریز شد به گزارش مرکز املاک عضو هیئت مدیره بانک تخصصی بخش مسکن اظهار داشت: مجموع مبلغ واریز شده به حساب بانک برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن از آورده متقاضیان، 7 هزار و 255 میلیارد تومان است.به گزارش مرکز املاک به نقل از مهر، محمدحسن علمداری درباره تازه ترین وضعیت افتتاح حساب و واریز وجوه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: تعداد افتتاح حساب ۲۲۴ هزار و ۸۳۰ نفر است. میزان واریز وجوه مبالغ ۷ هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان است که از این مقدار یکهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برای راه اندازی پروژه های طرح اقدام ملی مسکن تخصیص یافته و مابقی نیز در حساب بانک است و به تدریج با پیشرفت فیزیکی و شروع راه اندازی به پروژه ها تخصیص خواهد یافت.
علمداری افزود: ۶۵۷ پروژه معادل ۵۴ هزار و ۴۰۹ واحد به بانک معرفی شده است. همچنین، تسهیلات ساخت ۱۸۳ پروژه معادل ۹ هزار و ۶۳۲ واحد پرداخت شده و ۴۶ پروژه معادل ۳ هزار و ۹۱۲ واحد در دفترخانه آماده انعقاد قرارداد است و مابقی نیز در دست اقدام و انجام است.
گفتنی است علمداری در اواخر سال گذشته، رقم واریزی آورده های متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن به بانک عامل این بخش را تا اول بهمن ۱۳۹۹، ۵.۶ هزار میلیارد تومان و تعداد حساب های افتتاح شده را ۱۹۲ هزار و ۳۸۷ فقره حساب عنوان کرده بود.


منبع:

1400/02/30
21:54:26
0.0 / 5
542
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , خانه , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین