معاون وزیر راه:

3 هزار هكتار زمین برای اجرای طرح ملی مسكن تامین شد

3 هزار هكتار زمین برای اجرای طرح ملی مسكن تامین شد به گزارش مرکز املاک مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به پیشرفت مناسب پروژه های طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت:  این سازمان بیش از 2 هزار و 900 هکتار زمین برای اجرای این طرح تامین کرده است.به گزارش مرکز املاک به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی اظهار داشت: در کل کشور در طرح اقدام ملی مسکن یک میلیون و ۴۰ هزار نفر ثبت نام کردند که از این مقدار ۱۹۵ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند و ۱۲۵ هزار نفر نیز واریز وجه داشتند. به اندازه افرادی که وجه واریز کردند و متقاضیان مؤثر شناخته می شوند و سازمان ملی زمین و مسکن در قبال آنها متعهد به تامین زمین است، زمین تامین شده است.
اصغری مهرآبادی اضافه کرد: تعهد سازمان ملی زمین و مسکن برای تامین زمین متقاضیان مؤثر به غیر از ۲ هزار واحد برای مابقی انجام شده است و در تلاش هستیم تا زمین این ۲ هزار واحد نیز تامین شود.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اعلان اینکه تا حالا بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ هکتار زمین از طرف این سازمان بمنظور اجرای طرح اقدام ملی مسکن تامین شده است، اشاره کرد: کار در بیشتر پروژه های طرح اقدام ملی مسکن شروع شده و اغلب پروژه ها از پیشرفت مناسبی برخوردارست.


منبع:

1400/03/04
22:13:19
0.0 / 5
173
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین