مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خبر داد

بهره برداری آزمایشی از سامانه اینوگام

بهره برداری آزمایشی از سامانه اینوگام مرکز املاک: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از بهره برداری آزمایشی سامانه ˮاینوگامˮ در سالروز آزادسازی خرمشهر آگاهی داد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، امیر محسنی در این زمینه اظهار داشت: این ایده در وضعیت کرونائی طراحی و هم اکنون به مرحله اجرا گذاشته شده است.
وی با اعلان اینکه یکی از نگرانی های ما چاقی و اضافه وزن شهروندان در روزهای کرونا بود، افزود: این نگرانی موجب شد با همکاری سازمان ورزش و پارک علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس این سامانه راه اندازی شود؛ چونکه بر طبق آمارها دانش آموزان ما پس از اختتام تحصیلاتشان در دبیرستان اضافه وزن دارند.
وی با اعلان اینکه سامانه "اینوگام" یک سوپر اپلیکشن است، اضافه کرد: این سامانه با محوریت سلامتی و تندرستی شهروندان تهرانی به راه افتاده است و مجموعه ای از چند نرم افزار است که ورزش هایی همچون" راه رفتن، دویدن، دوچرخه سواری، کوهپیمایی، ورزش های هوازی، شرکت در رویدادهای ورزشی، شرکت در رویدادهای مذهبی همچون اربعین و شامل هرگونه فعالیتی است تا سرویس و خدماتی را با ارائه تخفیف در اختیار شهروندان قرار دهد.

محسنی با اشاره به این که سامانه "اینوگام" هم اکنون از چندین درگاه نرم افزاری قابل دسترسی است، اظهار نمود: شهروندان می توانند از درگاه های تهران من، سایت اینوگام و همین طور varzesh.tehran.ir از این سامانه بهره مند شوند.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران که در یک برنامه رادیویی سخن می گفت، با اشاره به ارائه تخفیفات در نظر گرفته شده در سامانه "اینوگام" اشاره کرد: این اپلیکشن مخاطبان ۷ گانه ای را در بر می گیرد و شهروندان با بهره گیری از این اپلیکشن می توانند می توانند از کدهای تخفیف بهره مند شوند. باشگاه های ورزشی، پزشکان و کارشناسان تغدیه و سلامت، فروشندگان لوازم ورزشی، شرکتها و سازمان های ارائه دهنده کالاهای ورزشی، ورزشکاران و همین طور نهادها و سازمان های ذی نفع که پیاده روی و ورزش را تبلیغ می کنند. همین طور شهروندان می توانند با مراجعه به این سامانه، امتیاز خودرا دریافت نمایند.
منبع:

1400/03/06
12:14:17
0.0 / 5
463
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین