كاهش كیفیت هوا در بعضی منطقه های تهران به سبب افزایش غلظت ازن

كاهش كیفیت هوا در بعضی منطقه های تهران به سبب افزایش غلظت ازن مرکز املاک: برمبنای اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی امروز (6 خرداد) کیفیت هوا در بعضی مناطق به سبب افزایش غلظت آلاینده ازن، کاهش پیدا می کند.به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی بامداد امروز (۶ خرداد) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت به سبب وزش باد موثر در محدوده قابل قبول خواهد بود.

بر این اساس حاکمیت ناپایداری جو در طول روز همراه با وزش باد موثر سبب پراکندگی آلاینده ها می شود اما باوجود این باتوجه به حضور عوامل کافی برای تولید آلاینده ازن، در بعضی مناطق تولید و افزایش غلظت این آلاینده سبب کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

وزش باد موثر تا ساعات پایانی امروز ادامه دارد و با وجود افزایش حجم ترافیک شب، برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۷ خرداد) پراکندگی آلاینده ها را محدود می کند اما با این وجود کاهش تردد خودرو ها سبب برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق خواهد شد.

رشد ناپایداری جوی در ضمن روز و افزایش تندی باد سبب پراکندگی آلاینده ها می شود. هرچند در بعضی ساعات بعد ازظهر احتمال تولید و افزایش نسبی غلظت آلاینده ازن در بعضی مناطق سبب کاهش کیفیت هوا می شود.

با برقراری شرایط مساعد جوی تا اواخر وقت فردا همراه با وزش باد موثر، کاهش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نیست.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۷۷ در وضعیت قابل قبول قرار داشت و کیفیت هوای اکنون نیز با شاخص میانگین ۷۳ همچنان در وضعیت قابل قبول است.

منبع:

1400/03/07
15:07:54
0.0 / 5
381
تگهای خبر: تولید , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین