فهرست جبهه اصلاحات رونمایی گردید

فهرست جبهه اصلاحات رونمایی گردید ریاست ستاد مرکزی جبهه اصلاحات ایران از فهرست این جبهه برای شورای شهر تهران رونمایی نمود.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، جواد امام در جلسه رونمایی از فهرست جبهه اصلاحات ایران با عنوان فهرست جمهور و شعار صیانت از جمهوریت با انتخاب مردم، اظهار داشت: در این دوره فضای انتخابات در سامانه «سرا» توسط جبهه اصلاحات ایران طراحی و اجرا شد و بدنه احزاب و فعالین اصلاح طلب در این سامانه عضوگیری شدند.
وی ادامه داد: افرادی که نامزد بودند با مشارکت این بدنه اصلاح طلب انتخاب شدند تا در مرحله بعدی در معرض رأی مردم تهران قرار گیرند. فهرست خارج از شائبه هایی که تا به امروز مطرح شده بود با مشارکت بدنه احزاب برگزیده شد و تلاش شد که اختلال در این طرح بوجود آورد. اما با طراحی و تلاش تیم فنی سامانه این تلاش ها به جایی نرسید. هر چند که فهرست با تاخیر اعلام گردید اما از صحت نظارت آن مطمئن هستیم و هیچ دخل و تصرفی توسط اشخاص در آن انجام نشده است.
ایشان سپس اعضای فهرست را به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر اعلام نمود:
1. علی اعطا
2. رضا امیدوارتجریشی
3. زهرا بهروزآذر
4. احسان بیسادی
5. مجتبی تقوی نژاد
6. خدیجه جدا
7. ژما جواهری
8. افشین حبیب زاده
9. زهیر خیری
10. فائزه دولتی
11. محمد سالاری
12. منیر شجاعی
13. آذین شرف خانی
14. محمدرضا شریفی
15. مجید صالحی فیروزآبادی
16. محمد علیخانی
17. الهام فخاری
18. مجید فراهانی
19. علی محمد مصلحی
20. محمدحسین مهرزاد
21. سیدحسن موسوی
وی اشاره کرد: امیدواریم آرامش، شفافیت و سلامت در شهر را تضمین نماییم. کارنامه گذشته در شهر مشخص است که چه اتفاقاتی افتاد و تاراجی که در باغات شهر انجام شد و راه های تنفسی شهر را بست و 52 هزار میلیارد بدهی گذاشتند و فسادی که به وجود آمد و متهمینی که در معرض نگاه همگان قرار گرفتند. خوشبختانه جبهه اصلاحات در این دوره در زمینه جوان گرایی می تواند سربلند باشد.
امام درباب سرلیست جبهه اصلاحات نیز اظهار داشت: ما سرلیست مشخص نداریم و همه 21 نفر سرلیست ما هستند.
به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، در ادامه این جلسه رسولی نایب رییس ستاد مرکزی جبهه اصلاحات ایران اظهار داشت: علاوه بر خصیصه جوان گرایی نقطه تمایز دیگر با ادوار گذشته ساز و کار انتخاب فهرست است. در مقایسه با گذشته اتکاء انتخاب فهرست بر آراء بدنه اصلاح طلبین و فعالان حزبی بوده است.
وی افزود: از چهار انتخابات 28 خرداد ما در دو انتخابات حضور آنچنانی نداریم، در بین دوره خبرگان رهبری و ریاست جمهوری که بیانیه رسمی جبهه اصلاحات نیز عملا امکان حضور از این جامعه که قسمتی از جمهوریت است گرفته شده به ناچار امکان حضور نداریم و در این بیانیه اعلام شده است.
وی افزود: اما در شورا با وجود رد صلاحیت های گسترده از 21 نفر عضو شورای فعلی 12 نفر نامزد شدند که 50 درصد با اتهامات واهی رد شدند و شش نفر مابقی 15 نفر دیگر از بدنه اصلاح طلبی به آنها افزوده شد.
وی اشاره کرد: هیچ کس در بستن فهرست دخل و تصرفی نداشته و به دلیلهای مختلف این فهرست با تاخیر نهایی شد. باید تلاش نماییم باتوجه به نقش و اهمیت پارلمان محلی در اداره امور شهر انجام وظیفه نماییم. در استانها نیز جبهه اصلاحات به تنهایی اتخاذ تصمیم می کند. در بین دوره ای مجلس نیز برای تهران از آقای محجوب حمایت می نماییم. امیدواریم با این روش با وجود این که با 72 ساعت تاخیر کار را شروع می نماییم آنگونه که مرام اصلاح طلبی به وجود می آورد بتوانیم بروز و ظهوری در شأن اصلاح طلبی داشته باشیم.1400/03/23
10:01:50
0.0 / 5
313
تگهای خبر: استان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین