مدیر كل خدمات شهری شهرداری تهران:

90 درصد از تبلیغات انتخاباتی سطح شهر پاكسازی شد

90 درصد از تبلیغات انتخاباتی سطح شهر پاكسازی شد به گزارش مرکز املاک مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران اظهار داشت: حجم قابل توجهی از تبلیغات پاکسازی شده و در خیلی از نقاط حتی اثرات باقیمانده تبلیغات حتی به صفر رسیده است. البته کماکان هم در نقاطی که اثراتی باقیمانده، لکه گیری و پاکسازی در حال انجام می باشد.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، اصغر عطایی درباره پاکسازی تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر تهران اظهار داشت: طبق برنامه ریزی که از قبل انجام شده بود بمحض اعلام آخر رای گیری توسط وزارت کشور که تا ساعت ۲ صبح ادامه داشت، پاکسازی تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر و مناطق ۲۲ گانه شروع شد.
عطایی اضافه کرد: با تجهیزات و امکاناتی که از قبل تهیه شده و برنامه ریزی نیروی انسانی مورد نیاز، تا بامداد امروز (شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰) حجم قابل توجهی از تبلیغات را پاکسازی کردند و در خیلی از نقاط حجم تبلیغات حتی به صفر رسیده است. البته کماکان هم در نقاطی که اثراتی از تبلیغات باقیمانده، لکه گیری و پاکسازی در حال انجام می باشد.
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه بیشتر از ۹۰ درصد از تبلیغات توسط مناطق ۲۲ گانه پاکسازی شده و تلاش می شود تا آخر امروز همه اثراتی که از چهار انتخابات برگزار شده در روز ۲۸ خرداد بر جا مانده، پاکسازی شود، افزود: در تبلیغات انتخاباتی اخیر بخصوص در حوزه شورای شهر ضوابط رعایت نشده و نصب پوسترها و تصاویر روی خیلی از المان های شهری که تبلیغات روی آنها ممنوع بود یا استفاده از چسب برای نصب پوسترها روی دیوارهای منازل شهروندان، هزینه پاکسازی و دشواری آنرا بیشتر کرده است.
بر اساس گزارش سایت شهر، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دومین انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری و اولین انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی یازدهم، روز گذشته - ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ - برگزار شد.
منبع:

1400/03/29
19:44:39
0.0 / 5
357
تگهای خبر: خدمات , روستا , سایت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین