فرماندار شهرستان شهریار:

ماندن در خانه روند رو به رشد سویه دلتا را مهار می کند

ماندن در خانه روند رو به رشد سویه دلتا را مهار می کند به گزارش مرکز املاک فرماندار شهرستان شهریار با تاکید بر این که ماندن در خانه می تواند روند رو به رشد سویه دلتا و خیز پنجم را مهار کند، اظهار داشت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا و مشارکت اجتماعی تمام اقشار جامعه می تواند موجب کاهش آمار مبتلایان شود.


نوراله طاهری در گفت و گو با ایسنا، درباره اثربخشی تعطیلات در کنترل خیز پنجم کرونا ویروس اظهار داشت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این تعطیلات دغدغه اصلی ستاد مقابله با کرونا است. متأسفانه میزان رعایت پروتکلهای بهداشتی همچون استفاده از ماسک به ویژه در میان نسل جوان کاهش یافته است.

وی اضافه کرد: در مدت شیوع ویروس کرونا ویروس شاهد تلاش و جانفشانی همه دست اندرکاران مقابله با کرونا به ویژه کادر درمان و پرستاری هستیم اما آمار نگران کننده سویه جدید ویروس منحوس کرونا تنها با مشارکت عمومی و رعایت اصول پیشگیرانه کاهش پیدا می کند و این امر در گروی رعایت دستورالعمل های بهداشتی و پرهیز از هر گونه عادی انگاری است.

وی افزود: هر گاه دستورالعمل های بهداشتی و پروتکلهای کرونائی به خوبی اجرا شده شاهد کاهش روند ابتلاء به کرونا در شهرستان و کشور بودیم، پس لازم است در این تعطیلات خانه ماندن را در دستور کار قرار دهیم و اجرای دقیق دستورالعمل ها را در این ایام در اولویت اقدامات بگذاریم. همه متولیان امر موظف به اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستند.

وی اشاره کرد: برای عبور از این بحران نیازمند مشارکت تک تک شهروندان هستیم و همه باید مراقبت نماییم. به همین دلیل از شهروندان درخواست می کنم تا بر روند دقیق دستورالعمل های بهداشتی به ویژه در مجالس عزاداری سرور و سالار شهیدان هر فرد باتوجه به مسؤلیت اجتماعی خود نظارت دقیق داشته باشد.
منبع:

1400/05/25
14:34:00
0.0 / 5
282
تگهای خبر: خانه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین