یك عضو شورای اسلامی شهر تهران تاكید كرد:

لزوم توجه شهرداری تهران به نظافت عایق های صوتی حاشیه اتوبان ها

لزوم توجه شهرداری تهران به نظافت عایق های صوتی حاشیه اتوبان ها به گزارش مرکز املاک یک عضو شورای اسلامی شهر تهران به توجه شهرداری تهران به نظافت عایق های صوتی حاشیه اتوبان های تهران تاکید نمود.


به گزارش مرکز املاک به نقل از ایسنا، مهدی اقراریان در هشتادوسومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری ضمن اشاره به مبحث سیل امامزاده داوود اظهار داشت: بعد از حادثه سیل در امام زاده داوود شاهد ناراحتی رسانه های اصلاح طلب از کار جهادی مدیریت شهری در این سیل بودیم علت این ناراحتی هم مشخص است و برای ما قابل درک. بطور قطع دولت خوش نشین با دولت مردم نشین متفاوت می باشد و این تفاوت کاملا مشخص است.

وی ضمن اشاره به شیخ فضل الله نوری اظهار داشت: مقام معظم رهبری به درستی تاکید نمودند که شیخ فضل الله بسیار مورد ظلم واقع شده برهمین اساس به شهرداری تهران تذکر می دهم که در مورد شیخ فضل الله نوری کم کاری شده و بارها در مورد خانه شیخ فضل الله مطالبی را عنوان کردم و حتی افرادی را برای بازدید به این محل بردم. باید راجع این عالم بزرگ اقدامات موثری صورت بگیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به اقدامات تبلیغی سطح در شهر تهران به مناسبت محرم اشاره نمود و اضافه کرد: از سازمان زیباسازی می خواهم از بیانات ائمه در این تبلیغات شهری استفاده نماید.

اقراریان به مبحث نظافت عایق های صوتی اتوبان صدر اشاره نمود و افزود: از شهرداری می خواهم نسبت به پاکسازی و نظافت عایق های صوتی اتوبان ها بخصوص اتوبان صدر و همینطور به مبحث نگه داشت اتوبان ها توجه بیشتری داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران به مبحث انقضای مدت زمان لایحه پنجره واحد هم اشاره نمود و اظهار داشت: مدت زمان این لایحه منقضی شده و هنوز منتظر دریافت لایحه شهرداری تهران هستیم.1401/05/11
12:00:48
0.0 / 5
78
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین