استاندار گیلان مطرح كرد؛

اختصاص اعتبار ۹۰۰ میلیارد تومانی برای پروژه راه آهن رشت-کاسپین

اختصاص اعتبار ۹۰۰ میلیارد تومانی برای پروژه راه آهن رشت-کاسپین مرکز املاک: به گزارش مرکز املاک، استاندار گیلان با اشاره به اختصاص اعتبار 900 میلیارد تومانی برای تکمیل پروژه راه آهن رشت-کاسپین اظهار داشت: هم اکنون زیرساخت و روساخت این پروژه 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.به گزارش مرکز املاک به نقل از مهر، اسدالله عباسی پس از ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند تکمیل پروژه راه آهن رشت- کاسپین در جمع خبرنگاران اظهار کرده تکمیل و بهره برداری از این پروژه نه فقط برای استان گیلان بلکه برای کشور حائز اهمیت می باشد.
عباسی با اعلان اینکه دولت سیزدهم در تکمیل پروژه های نیمه تمام خصوصاً راه آهن رشت- کاسپین اهتمام ویژه ای دارد، اظهار داشت: اقدامات خوبی برای پیشرفت این پروژه امسال انجام شده است.
وی با اشاره به روند اجرا و پیشرفت های این پروژه اضافه کرد: زیرساخت و روساخت قطعه اول راه آهن رشت-کاسپین بیش از ۹۵ درصد پیشرفت داشته و برای ادامه مسیر در تامین مصالح و اعتبار موردنیاز مشکلی وجود ندارد.
استاندار گیلان با اعلان اینکه مراحل تکمیل راه آهن رشت-کاسپین بدون وقفه در حال انجام می باشد، اظهار داشت: برای تکمیل این پروژه ۶۵۰ میلیارد تومان بوسیله مصوبات سفر و ۲۵۰ میلیارد تومان بصورت متمم اختصاص اعتبار شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.


منبع:

1401/07/10
11:28:07
0.0 / 5
172
تگهای خبر: استان , بهره برداری , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین