ترانزیت ۶۱۴ هزار تن کالا از پایانه مرزی پرویزخان

ترانزیت ۶۱۴ هزار تن کالا از پایانه مرزی پرویزخان به گزارش مرکز املاک، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از ترانزیت ۶۱۴ هزار تن کالا از پایانه مرزی پرویزخان و معاینه فنی بیشتر از ۲۹هزار خودرو سنگین در مراکز معاینه فنی این استان در شش ماه اطلاع داد.به گزارش مرکز املاک به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فریبرز کرمی، از تردد ۱۵۶ هزار خودرو سنگین در پایانه های مرزی استان کرمانشاه طی شش ماه ابتدایی سال اطلاع داد و اظهار داشت: طی این بازه زمانی تردد ۱۵۶ هزار مسافر از پایانه های مرز، ترانزیت ۶۱۴ هزار تن کالا از پایانه مرزی پرویزخان و بارگیری ۲۵۴ هزار تن کالا از پایانه مرزی پرویزخان به اقصی نقاط کشور به ثبت رسید.
وی همینطور میزان جابجایی مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی را یک میلیون و ۳۶۱ هزار نفر خواند و اظهار داشت: طی مدت زمان شش ماهه سال ۱۴۰۱، عملیات روکش آسفالت ۴۰ کیلومتر از طریق های روستایی و فرعی و زیرسازی و آماده سازی ۸۴ کلیومتر از طریق های روستایی و فرعی برای انجام عملیات روکش آسفالت در دستور کار قرار گرفت.
به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اجرای ۴۷۲ کیلومتر عملیات آسفالتی با تناژ آسفالت مصرفی به صورت پیمانی و امانی ۲۴۳ هزار تن از دیگر اقدامات این اداره کل بود.
کرمی با اشاره به اینکه بیشتر از ۲۹ هزار خودرو سنگین در مراکز معاینه فنی نسبت به معاینه فنی خودرو هود اقدام نمودند، اظهار نمود: تعداد کل ناوگان (کامیون) حمل و نقل کالا برونشهری فعال ۱۳ هزار دستگاه بوده و ناوگان وانت باری فعال هم ۲۰۹ هزار دستگاه است. وی از فعالیت دو هزار و ۵۷۱ راننده در ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر در این استان اطلاع داد و اظهار داشت: تعداد کل رانندگان کامیون حمل و نقل کالا فعال در کرمانشاه هم ۱۹ هزار نفر است. کرمی تصریح کرد: علاوه بر ۳۷۱ مورد گشت دروازه ای ناوگان عمومی حمل و نقل، ایمن سازی فیزیکی ۱۳ مدارس در حاشیه راه ها، نسبت به راه اندازی ۱۵ دستگاه پل جدید و تعریض ۷۲ دستگاه پل باکسی با دهانه دو متر هم اقدام و ۳۴۰ کلاه ایمنی به راکبین موتور سیکلت اهدا شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با تکیه بر این که از آغاز سالجاری تا شهریور ۱۱ هزار کارت هوشمند ناوگان حمل و نقل کالا تمدید شده است، اعلام نمود: طی این شش ماه چهار میلیون و ۴۸۲ هزار تن کالا جابه جا و ۲۸۵ هزار نسخه بارنامه هم صادر شد.

1401/08/04
10:59:42
0.0 / 5
160
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین