مدیر امور عشایر استان تهران خبر داد

پرداخت وام 200 میلیونی کم بهره به عشایر استان تهران

پرداخت وام 200 میلیونی کم بهره به عشایر استان تهران به گزارش مرکز املاک، مدیر امور عشایر استان تهران از اختصاص بیشتر از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به عشایر استان تهران اطلاع داد و اظهار داشت: به ازای هر خانوار عشایری حداکثر۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود.


فرشید ذبیحی در گفتگو با ایسنا، در تشریح روند پرداخت تسهیلات به خانوارهای عشایری استان تهران اظهار داشت: سهم عشایر استان تهران در تسهیلات اشتغالزایی ویژه در نظر گرفته شده است و بیشتر از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به عشایر این استان اختصاص پیدا کرده است.
وی ادامه داد: بدین سان به ازای هر خانوار عشایری حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود که مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم طولانی خواهد بود.
ذبیحی ضمن اشاره به این که سود این تسهیلات چهار درصد در نظر گرفته شده است، افزود: این تسهیلات در زمینه های کشت و توسعه گیاهان دارویی، توسعه صنایع دستی و پرورش دام پرداخت خواهد شد. عشایر حائز شرایط می توانند با رجوع با دفاتر شرکتهای تعاونی نسبت به تحویل مدارک اقدام نمایند.


عشایر استان تهران از عمده تولیدکنندگان گوشت قرمز استان
مدیر امور عشایر استان تهران در قسمت دیگری از صحبت های خود با تکیه بر این که عشایر استان تهران از ظرفیت مناسبی برای تولید گوشت قرمز برخوردار می باشند، اضافه کرد: اولویت ما در قسمت اختصاص تسهیلات اشتغالزایی به عشایر همین فرآیند تولید گوشت قرمز است چون که این جامعه تولیدکننده با دارا بودن ۷۰۰ هزار رأس دام سبک از عمده تولیدکنندگان گوشت قرمز استان تهران محسوب می شوند.
منبع:

1401/09/03
16:48:17
0.0 / 5
443
تگهای خبر: استان , تسهیلات , توسعه , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین