تاكید دادستانی بر اصلاح مشكلات و نقصها فرودگاه مشهد

تاكید دادستانی بر اصلاح مشكلات و نقصها فرودگاه مشهد مركز املاك: مشهد- دادستان عمومی و انقلاب مركز خراسان رضوی بر ضرورت اصلاح مشكلات و نقصها موجود در فرودگاه مشهد تصریح كرد و اظهار داشت: در مورد دفاع از حقوق عمومی با كسی تعارف نخواهیم كرد.


پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی و ارتباطات دادگستری خراسان رضوی روز یكشنبه به نقل از غلامعلی صادقی گزارش داد: برخی گزارش های مردمی و نارضایتی های مسافران در مورد فضای محدود گیت های ورودی ترمینال فرودگاه شهید هاشمی نژاد و برخی مشكلات دیگر به حوزه دادستانی واصل شد كه با حضور كارشناسان قضایی دادسرا و مقامات انتظامی و امنیتی فرودگاه این گزارش ها بررسی گردید.
وی بیان كرد: بعد از تایید وجود برخی مشكلات توسط كارشناسان و جلسه ای با مدیركل فرودگاه های استان، مقرر شد این مشكلات حداكثر تا آخر سال مرتفع شود.
صادقی ادامه داد: چنانچه به تعهدات عرضه شده توسط اداره كل فرودگاهها ظرف مهلت اعلامی عمل نشود دادستانی در جهت دفاع از حقوق عمومی مردم مبحث را برابر قانون پیگیری خواهد نمود.
دادستان عمومی و انقلاب مركز خراسان رضوی اظهار داشت: مردم در مقابل وجوهی كه برای عرضه خدمات پرداخت می كنند، خواهان و شایسته عرضه بهترین خدمات هستند و اگر به هر دلیلی كوتاهی و مشكلی هست باید به نحو شایسته از مردم عذرخواهی كنند و پاسخگوی گلایه های مردم باشند.
وی با اشاره به سیاستهای دستگاه قضایی بخصوص در استان خراسان رضوی در مورد حفظ حقوق عامه اظهار داشت: یكی از مهمترین رویكردهای دادسرای عمومی و انقلاب استان نظارت بر حسن اجرای قوانین توسط مسئولان، نهادها و سازمانها با رویكرد حفظ حقوق بیت المال و دفاع از حقوق عامه است.
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد بعد از مهرآباد دومین فرودگاه پرترافیك ایران است و به صورت میانگین روزانه 180 پرواز ورودی و خروجی از آن انجام می گردد كه این تعداد در روزهای اوج سفرها به 250 پرواز هم می رسد.
5132/7505


1396/12/13
22:06:12
5.0 / 5
4165
تگهای خبر: استان , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین