خیرآباد زنجان بارش 35 میلیمتری را ثبت نمود

خیرآباد زنجان بارش 35 میلیمتری را ثبت نمود مركز املاك: زنجان - كارشناس پیش بینی ادراه كل هواشناسی استان اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته بیشترین بارش از ایستگاههای هواشناسی خیرآباد، دندی و ابهر به میزان 35، 26 و 23.5 میلیمتر گزارش و به ثبت رسید.


حسین سلطانی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: در مدت یاد شده در شهرهای خرمدره، ماهنشان، گرماب، فرودگاه و قیدار به ترتیب 14.3، 8.9، هفت، 4.2 و 3.9 میلیمتر بارش به ثبت رسید.
وی یادآوری كرد: این میزان بارش در شهرهای زنجان و آببر طارم هم 2 دهم و 2 میلی متر بود و بر خلاف انتظار در شهر زنجان در مقایسه با شهرهای دیگر كمتر از میزان گزارش شد.
كارشناس پیش بینی اداره كل هواشناسی استان زنجان ادامه داد: وضعیت جوی امروز/شنبه/ این استان قسمتی ابری تا تمام ابری همرا با بارش های رگباری، رعد و برق و وزش باد همراه خواهد شد كه همین وضعیت برای روز /یكشنبه/ با شدت كمتری ادامه دارد.
وی بیان كرد: بر این اساس این سامانه بارشی از اوخر وقت روز/یكشنبه/ از این استان خارج خواهد شد و روز/دوشنبه/ جوی پایدار حاكم شده اما از روز /سه شنبه/ هفته جاری سامانه دیگری آسمان را تحت تاثیر قرار می دهد.
سلطانی اضافه كرد: طی 24 ساعت گذشته قیدار با 6 و آببر طارم با 26 درجه خنك ترین و گرمترین ایستگاههای هواشناسی استان بود و دمای فعلی شهر زنجان 14 درجه بالای صفر است كه نسبت به روز گذشته در همین ساعت یك درجه افزایش دارد.
وی تصریح كرد: دمای كمینه و بیشینه شهر زنجان طی 24 ساعت گذشته بین 6 و 19 درجه بالای صفر بوده است.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، هم اكنون این اداره كل 60 ایستگاه هواشناسی در استان دارد كه از این تعداد 30 ایستگاه بصورت خودكار اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری می كند.
7320/8068


5.0 / 5
4870
1397/02/15
13:11:45
تگهای خبر: استان
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین