فرمانده انتظامی قم:

تمركز بر پیشگیری راهبرد اصلی پلیس قم است

تمركز بر پیشگیری راهبرد اصلی پلیس قم است مركز املاك: قم- فرمانده انتظامی قم اظهار داشت: راهبرد اصلی پلیس در این استان تمركز بر پیشگیری و تقویت بخش های اجرایی و عملیاتی است.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس قم، سردار كاظم مجتبایی در گفت وگویی هدف اصلی قرارگاه مشترك مبارزه با سرقت را تمركز بر پیشگیری و اقدامات پیش دستانه برشمرد.
وی یكی از اهداف راهبردی پلیس قم را استمرار و گسترش كشف سرقت ها دانست و لازمه آن را بهره گیری از ظرفیت های درون سازمانی شامل تجهیزات و عوامل انسانی و برون سازمانی شامل هماهنگی با دستگاه هایی همچون قضایی، سپاه و بسیج بیان كرد.
وی با بیان این كه بیشترین سرقت ها در هسته مركزی شهر مربوط به سرقت موتورسیكلت است، اضافه كرد: باید در هسته مركزی پاركینگ موتورسیكلت احداث و از مردم درخواست شود تا وسیله نقلیه شان را در پاركینگ پارك كنند.
فرمانده انتظامی استان قم در ادامه ضمن تاكید بر جانمایی ایستگاه های پلیس در نقاط جرم خیز اظهار داشت: امسال یكی از راهبردهای پلیس قم كوشش برای افزایش 10 درصدی كشف سرقت و كاهش 5 درصدی وقوع سرقت بوده كه بایستی بیش از پیش نسبت به این دو امر اهتمام داشت.
/8138/ 6133/


1397/02/18
15:05:54
5.0 / 5
4988
تگهای خبر: استان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین