معاون وزیر راه خبر داد؛

تخصیص ۵۰۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی ناوگان حمل و نقل

تخصیص ۵۰۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی ناوگان حمل و نقل مركز املاك: رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اظهار داشت: این سازمان با همكاری صندوق كارآفرینی امید و خودروسازان داخلی، نوسازی ۲۰ هزار دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری كرایه را در دستور كار دارد.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، عبدالهاشم حسن نیا در مراسم تحویل ۵۰۰ دستگاه مینی بوس نو در جهت اجرای طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و اشتغالزایی اظهار داشت: ۹۰ درصد حمل بار و مسافر كشور با استفاده از جاده ها انجام می گردد كه نشان داده است ایمنی حمل و نقل كشور با جاده ها گره خورده است. از آنجایی كه نوسازی ناوگان به افزایش ایمنی كمك شایانی خواهد كرد، این طرح را كلید زده ایم.
وی اضافه كرد: باآنكه طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر از چند سال قبل شروع شده است، اما چند سالی بود كه به نوسازی ناوگان مینی بوسرانی كمتر توجه شده بود، بنابراین امسال اولویت را به نوسازی ناوگان مینی بوسرانی دادیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی، گردش مالی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برای اجرای این طرح را ۵ هزار میلیارد تومان عنوان و اظهار نمود: با این اعتبار در نظر داریم ۲۰ هزار دستگاه خودروی حمل و نقل عمومی مسافری شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری كرایه را با همكاری صندوق كارآفرینی امید و شركت های خودروساز داخلی نوسازی نماییم.
حسن نیا با تاكید بر اینكه باید زیرساخت های جاده ای هم ارتقاء یابد، اظهار داشت: ۱۸ هزار كیلومتر شبكه آزادراهی و بزرگراهی داریم كه باید طی دو سال آینده به ۲۰ هزار كیلومتر برسد.
وی تصریح كرد: ۲۵۰ هزار دستگاه انواع خودروهای سنگین باری و مسافری در جاده ها تردد دارند كه باید نوسازی شوند.

1397/02/28
15:15:35
5.0 / 5
5403
تگهای خبر: دستگاه , نوسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین