اولین سامانه یكپارچه خیریه های كشور در ارومیه رونمایی گردید

اولین سامانه یكپارچه خیریه های كشور در ارومیه رونمایی گردید مركز املاك: ارومیه- اولین سامانه یكپارچه خیریه های كشور با عنوان /سامانه سخاوت/ برای اولین بار به صورت پایلوت در ارومیه رونمایی گردید.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی روز شنبه در آیین رونمایی از این سامانه اضافه كرد: ساماندهی و توزیع عادلانه خدمت به نیازمندان در جامعه همچون اهداف این طرح به حساب می آید.
علیرضا رادفر افزود: حفظ كرامات انسانی، جلب اعتماد مردمی، شناسایی موسسه های خیریه و تهیه بانك اطلاعانی از موسسه ها و نیازمندان از دیگر اهداف راه اندازی این سامانه است.
وی اضافه كرد: با راه اندازی این سامانه از سوء استفاده برخی افراد كه از چندین سازمان و ارگان كمك و حمایت مالی دریافت می كردند، جلوگیری می گردد.
وی بیان كرد: 52 موسسه مردم نهاد در بخش خیریه و كمك به نیازمندان در این استان مشغول فعالیت هستند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: از این تعداد سازمان مردم نهاد 18 مورد در ارومیه قرار دارد و می توانند به صورت آزمایشی از این سامانه برای ارائه خدمات بهتر به نیازمندان استفاده كنند.
رادفر افزود: موسسه های خیریه در سامانه نام نویسی و اسامی افراد بهره مند از امور خیریه را در این آن ثبت می كنند.
وی اضافه كرد: پس از ثبت اسامی مشخص می گردد كه افراد نیازمند از چند جا و چه میزان خیریه دریافت كرده اند تا هیچ گونه سوء استفاده ای صورت نگیرد.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا در ادامه این جلسه سیستم یكپارچه سازی خیریه ها با نام سامانه سخاوت با حضور مسئولان رونمایی و سپس در مورد نحوه عملكرد این سامانه توضیحاتی ارائه شد.
8135/2093


1397/05/06
14:47:04
5.0 / 5
4574
تگهای خبر: استان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین