وزیر ورزش و جوانان:

سمن ها در رفع مسائل اجرایی كشور مشاركت كنند

سمن ها در رفع مسائل اجرایی كشور مشاركت كنند مركز املاك: تهران- وزیر ورزش و جوانان با اشاره به ساماندهی بیش از 2 هزار سازمان مردم نهاد در رابطه با موضوعات ورزشی و جوانان در كشور اظهار داشت كه این سمن ها باید بعنوان بازوان توانمند دولت در رفع مشكلات و مسائل اجرایی مشاركت كنند.


مسعود سلطانی فر در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: تقویت و جذب مشاركت سازمان های مردم نهاد برای رفع مشكلات طی 21 ماه گذشته سیاست راهبردی وزارت ورزش و جوانان بوده است.
او افزود: جلسه هم اندیشی با نمایندگان سمن ها استان های مختلف كشور هر 2 هفته یكبار به صورت مستمر در تهران برگزار می گردد و نقطه نظرات راهبردی آنها برای رونق و توسعه این نهادهای مردمی مدنظر قرار می گیرد.
به گفته سلطانی فر، یكی از اشكالات سازمان های مردم نهاد عدم شناسایی آنها در چارچوب مقررات بعنوان دستگاه حاكمیتی بود كه در این راستا تفاهم نامه ای با وزارت كشور برای مرتفع ساختن مشكلات این نهادهای مردمی به امضا رسید.
او تصریح كرد: سمن ها با امضای این تفاهم نامه رسمیت پیدا كردند و در گام های بعدی تلاش می گردد كه از ظرفیت ها آنها برای رفع مسائل و مشكلات مختلف اجرایی كشور استفاده گردد.
وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان كرد: متولیان سمن ها بیشتر جوانان علاقمند به خدمت هستند و باید از توان این موتور محرك توسعه كشور برای رفع مشكلات بهره برد.
مسعود سلطانی فر شامگاه دوشنبه در حاشیه جلسه روسای مجامع سازمان های مردم نهاد جوانان سراسر كشور در خانه جوانان اداره كل ورزش و جوانان استان تهران با خبرنگار ایرنا گفت و گو كرد.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، بیش از 13 هزار سازمان مردم نهاد(سمن) در حوزه های مختلف فعالیت می نمایند.
تهرام/7247/ 1539


5.0 / 5
4287
1397/05/30
18:03:18
تگهای خبر: استان , توسعه
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین