26 انجمن اولیا و مربیان برتر استانی و كشوری گنبد مورد تجلیل قرار گرفتند

26 انجمن اولیا و مربیان برتر استانی و كشوری گنبد مورد تجلیل قرار گرفتند مركز املاك: گنبدكاووس - مراسم تجلیل از 26 انجمن اولیا و مربیان مدارس گنبدكاووس كه در سال تحصیلی 97 - 96 موفق به كسب مقام برتر درسطح استان و كشور شده بودند، با اهدای لوح سپاس و هدایایی برگزار گردید.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، در این مراسم كه روز دوشنبه در باشگاه فرهنگیان گنبدكاووس برگزار شد، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان درسخنانی خانواده را ركن مهم تعلیم و تربیت دانست و اظهار داشت: ارتباط خانواده با مدرسه یك اجبار در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت است.
فرج الله رزاقی اضافه كرد: هرچه ارتباط خانواده با مدرسه بیشتر باشد، علاوه بر ترغیب فرزندان به تحصیل علم و دانش، آنان را در برابر صدمه های اجتماعی مصون تر خواهد نمود.
وی افزود: صدمه های اجتماعی در جامعه و مدارس رو به افزایش است و علت اصلی آن هم تولید فاصله بین خانواده ها با مدرسه و هم با فرزندان است كه باید برای كاهش این فاصله تلاش شود.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، حمید كچویی از كارشناسان حوزه روانشناسی منطقه گنبدكاووس هم دراین مراسم با تاكید برضرورت تقویت پیوند بین خانواده و مدرسه، اظهار داشت: برای كاهش صدمه پذیری فرزندان درمقابل صدمه های اجتماعی باید به خانواده ها آگاهی بخشی شود.
وی اضافه كرد: ریشه بیشتر صدمه ها و ناهنجاری های اجتماعی معمولا سه عامل زیستی، ژنتیكی و اجتماعی است كه تنها با آگاهی نسبت به این عوامل، تقویت پیوند خانواده ها با مدارس و استفاده از نقطه نظرات مشاوران می توان از بروز صدمه ها پیشگیری كرد.
به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا، در این مراسم كه روسای انجمن اولیا و مربیان، مدیران و مشاوران مدارس گنبدكاووس حضور داشتند، از 16 انجمن برتر استانی و 10 انجمن برتر كشوری این شهرستان درسال تحصیلی 97 - 96 با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
آموزش و پرورش شهرستان 350 هزار نفری گنبدكاووس درشرق گلستان 420 مدرسه دارد كه انجمن اولیا و مربیان هر آموزشگاه از پنج تا هفت عضو دارد.
/3039/1860


1397/07/30
13:15:55
5.0 / 5
3899
تگهای خبر: استان , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین