در گفتگو با مهر مطرح شد؛

مدیریت آخوندی بچه پولداری است، خدمت به مردم را افتخار نمی داند

مدیریت آخوندی بچه پولداری است، خدمت به مردم را افتخار نمی داند مركز املاك: رئیس كمیسیون عمران مجلس نهم اظهار داشت: وقتی آخوندی با افتخار می گوید حتی یك واحد مسكن مهر افتتاح نكردم، نشان داده است كه خدمت به مردم را افتخار نمی داند.سید مهدی هاشمی در گفت وگو با خبرنگار مهر درباب عملكرد عباس آخوندی وزیر مستعفی راه و شهرسازی در ۶۲ ماه حضور در دولت گفت: آقای آخوندی، روحیات، تفكر و مدل مدیریتی دارد كه برای همه روشن است. مدل مدیریت وی «بچه پولدار» ی است به معنای دیگر، الگوی مدیریت آخوندی، مدیریت «هزینه» است نه مدل مدیریتی «درآمد ـ هزینه»؛ از نظر آخوندی هر كسی باید خرج زندگی خودرا به صورت كامل پرداخت كند.
آخوندی از رهبران لیبرالیزم هم جلوتر است
وی اضافه كرد: آخوندی مدعی لیبرالیزم بوده و حتی از رهبران اندیشه لیبرالیزم هم جلوتر است. اقداماتی كه آخوندی انجام می دهد، پر هزینه است و می گوید هر فردی خدمتی دریافت می كند، باید هزینه اش را بپردازد. این تفكر در جامعه ای اجرا میگردد كه درآمدهای شهروندان مطابق با هزینه هاست نه اینكه اینگونه فكر نماییم كه هر فردی كه می خواهد در تهران زندگی كند، حداقل هزینه هایش ماهانه ۱۵ میلیون تومان است و باید این مبلغ را باید بابت هزینه های خدماتی كه دریافت می كند، بپردازد و حداقل ماهیانه ۱۰ میلیون تومان هم برای هزینه های زندگی اش خرج كند. این مدل مدیریت، در جمهوری اسلامی ایران امكان اجرا ندارد.
آخوندی یك مدیر سیاسی است نه اجرایی
رئیس كمیسیون عمران مجلس نهم افزود: آخوندی فردی سیاسی است و بیشتر از آنكه یك مدیر اجرایی باشد، نگاه سیاسی دارد. اگر آخوندی بخواهد وارد شهرداری تهران بشود، نمی تواند با اعضای شورای شهر تعامل كند فردی كه با رئیس جمهور نمی تواند سازگار باشد چه گونه می تواند با ۲۱ نفر تعامل داشته باشد؟ ضمن اینكه در دولت به او پول می دادند تا خرج كند چه رسد به اینكه بخواهد در شهرداری تهران به دنبال تولید درآمد هم باشد.
وی تصریح كرد: آخوندی فردی بسیار پُر حاشیه است نه تنها نمی تواند حمایت های حداكثری را جلب نماید، بلكه همین حداقل حمایت هایی را هم كه دارد، اگر مدیریت كلان جدیدی به او داده شود، از دست خواهد داد. نوع رفتاری كه در دولت داشت و با آن نوع برخورد از دولت خارج شد یا حتی رفتاری كه با نهادهای عالی نظارتی نظام مانند شورای نگهبان یا مجمع تشخیص داشته، نشان می دهد، فرد اهل تعاملی نیست.
BBC و VOA حامیان آخوندی
هاشمی اشاره كرد: ناكارآمدی آقای آخوندی شهره عام و خاص است. اگر وارد شهرداری شود، هزینه ای را در طول مدتی بر مردم تحمیل می كند. همه جناح ها و كارشناسان بر ناكارآمدی آخوندی تاكید دارند اما از طرف مقابل بی بی سی و VOA از وی حمایت می كنند. بدین سبب به جهات مختلف می بینیم كه عملكرد وی ضعیف قلمداد میگردد.
وی با اشاره به اظهارات آخوندی در مراسم تودیع خود در خصوص افتخار كردن به این سوژه كه حتی یك واحد مسكونی هم افتتاح نكرده است، اشاره كرد: آخوندی فردی است كه روحیه خدمت كردن ندارد. او خدمت كردن به مردم را افتخار نمی داند.
شكایتم از آخوندی در جریان است
رئیس اسبق شورای مركزی سازمان نظام مهندسی ساختمان كشور درباب شكایت خود از آخوندی بابت تعلیق پروانه فعالیت مهندسی خود از طرف وزیر سابق راه و شهرسازی اظهار داشت: در حال پیگیری حقوقی این سوژه هستم و امیدوارم بزودی نتایج آن اعلام گردد. من در دانشگاه آزاد مهندسی خوانده ام نه دانشگاه امام حسین (ع)؛ در آنجا كارشناسی ارشد مدیریت خوانده ام. اینكه شب انتخابات نظام مهندسی ساختمان، سوژه مدرك جعلی را منتشر نموده اند، نشان داده است كه چه هدفی داشته اند. اما در جریان نیستم كه آیا برای آقای آخوندی، احضاریه به دادگاه صادر شده یا خیر.

5.0 / 5
3906
1397/08/21
20:01:26
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین