برای اولین بار انجام شد؛

عذرخواهی وزیر راه از مالكان پروژه های مسكن مهر

عذرخواهی وزیر راه از مالكان پروژه های مسكن مهر مركز املاك: وزیر راه و شهرسازی در دیدار با نمایندگان پروژه های مسكن مهر پردیس با تاكید بر اولویت دهی این وزارتخانه به اتمام پروژه های مسكن مهر، بعنوان نماینده دولت از آنها عذرخواهی نمود.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امروز نمایندگان ساكنان و متقاضیان مسكن مهر پردیس با حضور در ساختمان مركزی با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی دیدار و مذاكره كردند.
افراد حاضر در این دیدار مشكلات واحدها و فازهای مختلف مسكن مهر پردیس در حضور وزیر راه و شهرسازی با بیان مشكلات خود و شرایط سختی كه برای ساكنان و دارندگان این واحدها به وجود آمده از محمد اسلامی خواهان رسیدگی سریع به این مشكلات شدند.
به عنوان نماینده عالی دولت، عذرخواهی می كنم
وزیر راه و شهرسازی پس از عرضه مشكلات از جانب ساكنان مسكن مهر پردیس تصریح كرد: در وهله نخست از همه مردمی كه به خاطر برخی مشكلات و وضعیت به وجود آمده دچار مشكل شدند بعنوان نماینده عالی دولت در وزارت راه و شهرسازی عذرخواهی می كنم. با این وجود خوشحالم كه در یك جمع دوستانه مشكلات شما عزیزان عنوان شد تا به امید خدا و كمك و همكاری یكدیگر بتوانیم آنرا به سرانجام برسانیم.
وی افزود: تمام مطالبی كه افراد بابت مسكن مهر شهر جدید پردیس در این جلسه اعلام كردند؛ از آنها آگاه و از خبرهای مربوط به آن، آگاه هستم. در این خصوص و با عنایت به مشكلات به وجود آمده نكته مهم این است كه با شما و در كنار شما این مشكلات را حل نماییم و با یك برنامه اجرایی اقدام و عمل به جای وعده و وعید داشته باشیم. بطور قطع در این مسیر از مشاركت دیگر دستگاه ها هم بهره خواهیم برد تا كار به سرانجام برسد.
صدور دستور پیگیری مشكلات مسكن مهر
محمد اسلامی در این جلسه خطاب به حبیب الله طاهرخانی، مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید و احمد اصغری مهرآبادی، مشاور وزیر در پروژه مسكن مهر ضمن اعلام اینكه تمام موارد و خواسته های پروژه مسكن مهر و دیگر پروژه ها در این خصوص پیگیری شود، خاطرنشان كرد: بطور قطع هر پروژه با پروژه های دیگر فرق دارد و در مسكن مهر پردیس هر فاز شرایط متفاوتی دارند.
وی افزود: بخشی از امكانات در اختیار وزارت راه و شهرسازی است كه امیدوارم امكانات دیگر بخش ها هم فراهم شده و در یك زمانبندی مناسب كار با رعایت همه تعهدات و شرایط لازم پیش برود.
وزیر راه و شهرسازی در انتها تاكید كرد: اولویت وزارت راه و شهرسازی تمام شدن مسكن مهر و تشكیل كانون های گرم خانواده در این پروژه است.
امروز معترضان مسكن مهر پردیس در مقابل ساختمان شهید دادمان وزارت راه وشهرسازی حضور یافته بودند كه به دنبال آن به داخل ساختمان دعوت شدند و با حضور در سالن اجتماعات طبقه همكف وزارتخانه ضمن پذیرایی از آنها با وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی مذاكره كردند.

5.0 / 5
4316
1397/08/23
15:36:29
تگهای خبر: خانه , دستگاه , ساختمان , شركت
این پست مرکز املاک را می پسندید؟
(1)
(0)
X
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین