برنامه پنج ساله توسعه شهرداری تهران دی ماه به شورا می آید

برنامه پنج ساله توسعه شهرداری تهران دی ماه به شورا می آید مركز املاك: عضو كمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: برنامه پنج ساله توسعه شهرداری تهران دی ماه به شورا می آید.


به گزارش مركز املاك به نقل از ایرنا سیدحسن رسولی روز یكشنبه سپس اختتام یكصد و ششمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره فرآیند ارسال برنامه 5 ساله سوم به شورای شهر تهران گفت: بر طبق برنامه زمانبندی قبلی مصوبه شورای شهر، لایحه برنامه سوم شهرداری به گونه ای در كمیسیون های تخصصی شوراها، كمیسیون تلفیق، كمیسیون برنامه و بودجه و نهایتا در صحن مطرح و رسیدگی می شد كه حداكثر تا 15 آذرماه به اختتام برسد و با نمایش به هیئت تطبیق به گونه ای عمل شود كه اول دی بتوانیم بودجه 98 برمبنای برنامه سوم تدوین نماییم.
وی اضافه كرد: علت تاخیر 15 روزه به این علت بود كه در میانه راه با جابجایی در حوزه مدیریت معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران مواجه شدیم.
رسولی گفت: در مقطعی كه میرزایی در معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران حضور داشتند برنامه خوبی تنظیم شده بود، برغم اینكه در مورد شكل و محتوای برنامه نقطه نظرات مختلف كارشناسی بین شورای شهر و شهرداری مطرح بود اما به سبب جابجایی مدیریتی عملا امكان تلفیق میسر نشد.
رسولی اضافه كرد: در همان روزهایی كه دكتر اشرفی به معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران آمد، قرار بر این شد ایشان با استفاده از اقدام مناسب، برنامه را بازآرایی كنند.
عضو شورای شهر تهران اضافه كرد: حالا بنا بر این است كه ظرف روزهای آینده كمیسیون های تخصصی شورای شهر تهران با حضور معاونت برنامه ریزی جلسه داشته باشند و با شهرداری به توافق برسند و در مواردی كه به توافق نمی رسند سوژه به كمیسیون تخصصی كه برنامه و بودجه است ارجاع داده می شود.
وی اظهار داشت: اگر در این مرحله هم تفاهم نشد موارد مغایر بین شورا و شهرداری به كمیسیون تلفیق می آید و هم راستایی انجام میگردد.
تهرام/7244/ 1539


1397/09/18
14:13:45
5.0 / 5
4035
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین