سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران منصوب گردید

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران منصوب گردید مركز املاك سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران منصوب گردید


به گزارش مركز املاك به نقل از ایسنا، طی حكمی از طرف "پیروز حناچی" شهردار تهران صفا صبوری دیلمی كه قبل از این مدیركل اداره هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها بود، بعنوان سرپرست معاونت فنی و عمرانی ارائه شد.
مدیركل دفتر شهردار تهران طی سخنانی در این مراسم، كوشش برای تكمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی را یكی از راهبردهای اولویت دار معاونت فنی و عمرانی دانست و ابراز امیدواری كرد: اقدامات عمرانی مدیریت شهری با عنایت به ظرفیت های معاونت فنی و عمرانی، با قوت ادامه یابد.
صبوری باز در این مراسم با تاكید بر استمرار رویكرد جدید معاونت فنی و عمرانی كه از زمان تصدی گری دكتر پیروز حناچی در این معاونت پایه گذاری شده و در زمان معاونت مهندس معزی ادامه یافته است، ابراز امیدواری كرد كوشش برای تكمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی با سرعت تداوم یابد.
طبق گزارش روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، صفا صبوری دیلمی متولد سال ۱۳۴۵ بوده و در كارنامه سوابق وی، مسئولیت هایی از قبیل معاونت فنی و عمرانی شهرداری مناطق ۱، ۳ و ۶، مدیریت مركز برنامه ریزی و كنترل پروژه معاونت فنی و عمرانی و قائم مقامی شهرداری منطقه ۳ به چشم می خورد.1397/12/11
18:04:49
5.0 / 5
4569
تگهای خبر: شهرداری , عمران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین