رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور خبر داد:

جابجایی كالاهای موجود در بندر امام خمینی(ره) با همكاری بخش خصوصی

جابجایی كالاهای موجود در بندر امام خمینی(ره) با همكاری بخش خصوصی به گزارش مركز املاك معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور از جابجایی كالاهای اساسی موجود در بندر امام خمینی(ره) با همكاری بخش خصوصی اطلاع داد.به گزارش مركز املاك به نقل از مهر، عبدالهاشم حسن نیا عصر امروز در جریان بازدید روز چهارشنبه خود از بندر امام خمینی (ره) به منظور بررسی تسریع و تسهیل خروج كالاهای اساسی از این بندر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این بازدید به منظور تصمیم گیری و ساماندهی بارهای ورودی طی چند ماه گذشته به بندر امام خمینی (ره) صورت گرفت.
وی اضافه كرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شد از پتانسیل بخش خصوصی در كنار ناوگان حمل و نقل جاده ای و ریلی برای جابجایی كالاهای اساسی وارد شده به بندر امام خمینی (ره) استفاده نمود.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور با اشاره به اینكه هم اكنون یك هزار و ۵۰۰ تا یك هزار و ۷۰۰ دستگاه كامیون كار جابجایی كالا از بندر امام خمینی (ره) را انجام می دهند، بیان كرد: این تعداد باید به دو هزار كامیون برسد.
حسن نیا تصریح كرد: باید مقصد كالاها به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام گردد تا با استان ها هماهنگی های لازم صورت گیرد.
وی افزود: امیدوار هستیم با همكاری ناوگان حمل و نقل، شركت های خصوصی حمل بار، سازمان بنادر و دریانوردی كشور و وزارت جهاد كشاورزی این كالاها به سایر نقاط كشور بارگیری شوند.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای كشور خاطرنشان كرد: طی دو ماه گذشته حمل بار را به حدود ۱۲ درصد افزایش دادیم كه امیدوار هستیم با عنایت به شرایط موجود، این روند ادامه یابد.

1398/02/27
13:33:46
5.0 / 5
4203
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
مرکز املاک
msamlak.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مركز املاك محفوظ است

مركز املاك

املاک و زمین